Trabzon son dakika 2023

13. Antalya Kitap Fuarı kapılarını açıyor 

13. Antalya Kitap Fuarı kapılarını açıyor 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 13’üncüsünü gerçekleştireceği Antalya Kitap Fuarı 24 Kasım Cuma günü saat 14.30’da resmi açılış merasimiyle kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 24 Kasım-3 Aralık tarihleri ortasında “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını birlikte yazıyoruz” sloganıyla gerçekleştirilecek kitap fuarına tüm kitapseverler davetli.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin konut sahipliğinde bu yıl bu yıl 24 Kasım-3 Aralık tarihleri ortasında düzenlenecek 13. Antalya Kitap Fuarı 24 Kasım Cuma günü kapılarını kitapseverlere açıyor. Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Kitap Fuarında bu yıl 263 müellif ve 204 ulusal ve memleketler arası yayınevi Antalyalılarla buluşacak. “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını birlikte yazıyoruz” sloganıyla gerçekleştirilecek kitap fuarının bu yılki açılış onur konuğu ünlü müellif Ahmet Ümit olacak. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde saat 14.30’da resmi açılış merasimi gerçekleştirilecek, bu yıl öğretmenlere ithaf edilen kitap fuarında, birbirinden kıymetli müellifler okurlarıyla buluşacak. 
DEĞERLİ MÜELLİFLER OKURLARIYLA BULUŞACAK
Ayşe Kulin, Barış Doster, Barış Terkoğlu, Feyza Altun, Barış Pehlivan, Prof. Dr. Celal Şengör, Cihad Yaycı, Dilara Pamuk, Ezo Sunal, Akademisyen anne Saniye Bencik Kangal, Hakan Günday, Işıl Işık, İlker Başbuğ, İrfan Değirmenci, Yılmaz Özdil, İsmail Küçükkaya, Saadet Özkan, Mine Söğüt, Mete Fayda, Serhat Yabancı, Timur Soykan, Nurullah Genç, İnci Aral, Murat Ağırel, Moruvaki,  Zeynep Oral, Serkan Karaismailoğlu, Müfit Can Saçıntı üzere bir çok bedelli müellif Kitap Fuarında imza günü ve söyleşi gerçekleştirecek. Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek de iki kitabı ile birlikte fuar boyunca okurlarıyla imza gününde buluşacak. Lider Böcek, tüm Antalyalıları, öğrencileri, gençleri, fuara davet etti.   

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Antalya Nekropol Müzesi oluyor

Yoruma kapalı.