Trabzon son dakika 2023

Ahmetbeyli’ye İnce Dokunuş

Menderes Belediyesi tarafından Ahmetbeyli kavşak ve kıyı bölgesinde düzenleme çalışması gerçekleştirildi. 

Menderes Belediyesi’nin ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Ahmetbeyli’de de park ve bahçeler müdürlüğü tarafından yenileme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan hizmet kapsamında Ahmetbeyli kavşak yeni haline kavuşurken, kıyı bölgesine de spor aletleri yerleştirildi.

 

Bisikletçiler unutulmadı

Çalışmalar kapsamında kavşakta taş döşemesi ve aydınlatma yapılırken, bisikletçilerin ağır olarak kullandığı yol olması nedeniyle kavşağa bisiklet şoförü heykeli de konuldu. Kıyı tarafına ise vatandaşların spor yapabilmesi için spor aletleri yerleştirildi. 

 

Hizmetlerimiz sürecek

İlçede muhtaçlık duyulan her noktada çalışmalar gerçekleştirdiklerini tabir eden Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, ‘’ 44 mahallemiz için çalışmalarımızı tüm süratimizle sürdürüyoruz. Ahmetbeyli’de de park ve bahçeler müdürlüğümüzün çalışmaları sona erdi. Yapılan çalışmaları kapsamında Ahmetbeyli kavşağı yeni görünümüne kavuşurken, kıyı alanına da vatandaşlarımızın spor yapabilmesi için spor aletlerimizi koyduk. Menderes’imizin her bir noktasına hizmetlerimizi sunmaya, hemşehrilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  9 Uluslararası Kemer Oryantiring Festivali tamamlandı

Yoruma kapalı.