Trabzon son dakika 2023

AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız ile Başken Pekyatırmacı’dan pazar ve sanayi ziyareti

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı AK Parti Konya  Milletvekili Ziya Altunyaldız ile birlikte Binkonut Pazar Yeri ve Organize Sanayi’nde bulunan iş yerlerine ziyaret gerçekleştirdi.

İlçe sakinleri ile her fırsatta bir ortaya gelen Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ile birlikte Binkonut Pazar yerinde pazarcı esnafı ve vatandaşlarla hasbihal ettikten sonra Konya’nın sanayi üretimine katkı sağlayan firmalara ziyaret gerçekleştirdi.

Binkonut Pazar Yeri  Azak Isı Değiştiricileri ve Soğutma Fabrikası, Teksin Konteyner ve Galveniz Fabrikası, HMS Özceylanlar Hidrolik Fabrikası’na ziyaret gerçekleştiren  Başkan Pekyatırmacı’ya  AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız AK Parti Vilayet İdare Heyeti Üyesi Ali Deresoy ve Selçuklu Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Başkan Pekyatırmacı: “Konyamız her alanda olduğu üzere ihracatta da isminden kelam ettiriyor”

Her fırsatı ilçe sakinleriyle bir ortaya gelmek için değerlendirdiklerini tabir eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı: “ Hemşehrilerimizle her platformda bir ortaya gelmeye itina gösteriyoruz.  Günün erken saatlerinde başladığımız Binkonut Pazar Yeri ziyaretimizde AK Parti Konya Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız’la birlikte pazar yerinde vatandaşlarımız ve pazar esnafı ile bir ortaya gelerek onlarla hasbihal ettik. Sonrasında da Konya’nın sanayi üretimine büyük katkılar sağlayan ve böylece ülke ihracat rekorlarına imza atan firmalarımızı ziyaret ederek işleriyle ilgili bilgiler aldık. Birlik ve beraberlik içersinde her birimizin uğraşı ile ülkemizi aydınlık günlere taşıyacağız.” formunda konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Altunyaldız: “Konyamız üretimin her alanında ben de varım diyor”

Konya’nın üretimde her alanda olduğuna dikkat çeken AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız: “ Ülkemiz her alanda efor sarf eden üreten bir potansiyele sahip.  Bunu pazar yerimizde tezgahlarımızdan endüstrideki ihracata kadar her yerde görebiliriz ve bu üretim gücüyle üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yok kâfi ki bu gücümüzün farkında olalım işimize daha çok sarılalım. Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği Türkiye Yüzyılı gayesiyle ülkemizi çok daha hoş günler bekliyor” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Pi Makine, IDEF'23'te sunduğu çözümlerle göz dolduracak

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.