Trabzon son dakika 2023

Aksa Doğalgaz “Başarmaya devam” diyerek 2024 hedeflerini belirledi

Aksa Doğalgaz “Başarmaya devam” diyerek 2024 maksatlarını belirledi

Aksa Doğalgaz, Karı Holding idaresi ile bir ortaya gelerek 2024 yol haritasını stratejik kıymetlendirme toplantısıyla belirledi. 2002 yılında Yararı Holding’in bir iştiraki olarak kuruldukları birinci günden itibaren her açıdan büyüdüklerine dikkat çeken Aksa Doğalgaz İdare Şurası Lideri Yaşar Arslan, “Doğal gaz dağıtım şebekemiz 40 bin kilometreyi aştı, bu gurur verici muvaffakiyet dünyanın etrafında bir tam tıp atmak demek. Abone sayımız 5 milyona, pazar hissemiz yüzde 20’ye ulaştı. Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtım şirketi olarak bugün prestijiyle 31 ilin hudutları içerisinde yer alan 27 vilayet merkezi ile 292 ilçe ve beldede, 168 kent giriş istasyonumuz, 165 ofisimiz ve 4 bini aşkın çalışanımızla denetimli bir formda büyüyoruz. Vatandaşlarımızı ‘Başarmaya devam’ diyerek etraf dostu, konforlu ve ekonomik doğal gazla buluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin en büyük coğrafik dağıtım alanına hizmet veren Aksa Doğalgaz, 2023 yılı gelişmelerini ve 2024 maksatlarını, 2002 yılında bir iştiraki olarak kurulduğu Yararı Holding’in idaresi ile bir ortaya gelerek iki gün süren strateji toplantısında kıymetlendirdi. 27 vilayet, 292 ilçe ve beldede 5 milyon abonesine doğal gaz dağıtım hizmeti veren Aksa Doğalgaz’ın “Başarmaya devam” temasıyla gerçekleştirilen ve stratejik kararların alındığı toplantıda; sistematik operasyonel adımlar, hayata geçirilecek projeler, dala istikamet veren yapan uygulamalar ve başarımlar ele alınarak 2024 yılı yol haritası belirlendi.

Kazancı Holding’in deneyiminden güç alarak ilerliyoruz

Aksa Doğalgaz’ın 2023 yılı sonuçları, 2024 Yılı Stratejik Kıymetlendirme Toplantısı’nda seyahatleri boyunca Karı Holding’in yarım asrı aşan üstün tecrübesi ve bilgi birikiminden güç alarak ilerlediklerinin altını çizen Aksa Doğalgaz İdare Konseyi Lideri Yaşar Arslan, “Önce hayal ettik, temellerimizi sistematik bir bakış açısının üzerine inşa ettik, operasyonel adımlarımızı daima optimize ederek çalışmalarımızı hayata geçirdik. Birinci 10 yılımızda portföyümüzü oluştururken, sonraki yıllarda gaz arzı sağladığımız tüm bölgelerimizde çalışmalarımıza gelişerek devam ettik, yatırımlarımızı sürdürülebilir yaklaşımları benimseyerek artırdık. Meşakkatli bir süreçti lakin her açıdan özverili olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Her geçen gün daha fazla vatandaşımıza doğal gaz ulaştırdık, hayatın neredeyse her alanına dokunduk” dedi.

İlginizi Çekebilir;  İzmir'in kalbi yarın Kültürpark'ta atacak

Şebekemiz, dünyanın etrafında bir tam tıp dönüyor

2002 yılından bugüne kadar önemli bir muvaffakiyet hikayesi yazdıklarını belirten Arslan, “Faaliyet göstermeye başladığımız yıl doğal gaz yalnızca beş kentte kullanılıyordu. Faaliyetlerimizi planlı ve sistematik bir biçimde hayata geçirince doğal gazı ulaştırdığımız kent, ilçe ve belde sayısı süratle artış gösterdi. Bugün dönüp geriye baktığımızda dağıtım bölgelerimizde neleri başardığımız, hangi birincileri gerçekleştirdiğimiz ve dahası, kesimimizde ve dünyada nasıl örnek olduğumuz net olarak görülebiliyor. Gücünü geçmişte olduğu üzere çalışanlarının üstün azminden alan Aksa Doğalgaz, tıpkı yıllanmış bir meşe ağacını andırıyor; köklerimiz kenetlenmiş, gayemiz sabit, deneyimimiz katlanıyor. Bu, bizim geleceğe bırakacağımız mirastır: Doğal gaz dağıtım şebekemiz 40 bin kilometreyi aştı, bu gurur verici muvaffakiyet dünyanın etrafında bir tam çeşit atmak demek. Abone sayımız 5 milyona, pazar hissemiz yüzde 20’ye ulaştı. Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtım şirketi olarak bugün prestijiyle 31 ilin sonları içerisinde yer alan 27 vilayet merkezi ile 292 ilçe ve beldede, 168 kent giriş istasyonumuz, 165 ofisimiz ve 4 bini aşkın çalışanımızla denetimli bir biçimde büyüyoruz. Vatandaşlarımızı ‘Başarmaya devam’ diyerek etraf dostu, konforlu ve ekonomik doğal gazla buluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yılın tüketici memnuniyetini unsur edinen şirketi seçildik

Doğa dostu, inançlı, ekonomik ve konforlu güç doğal gazı ömrün her alanına ulaştırma amacıyla hareket ederken ülke iktisadına de direkt yahut dolaylı halde katkı sağladıklarını söz eden Arslan, “Doğal gazı ulaştırdığımız bölgelerde güç çeşitliliğine getirdiğimiz avantajlarla birlikte sanayi yatırımlarının hızlanmasına, yeni iş kollarının oluşumu ile istihdamın artmasına katkıda bulunuyoruz. Unsurlarımıza sıkı sıkıya bağlı kalarak geliştirmeyi sürdürecek, abonelerimiz için kusursuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ilerleyeceğiz. Bu düsturumuzun en kıymetli göstergesi de T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 26’ncısı düzenlenen Tüketici Ödülleri’nde Tüketici Memnuniyetini Prensip Edinen Firma Ödülü’ne kıymet görülmemiz oldu. Tüketici memnuniyetini üst düzeyde tutma prensibimize yönelik biçimde hizmet kalitemizi daima artırmak için dijital dönüşüm çalışmalarına tartı veriyoruz. Önümüzdeki periyotta devreye alacağımız yapay zekâ tabanlı tahlillerle birlikte müşteri tecrübe seyahatini tüm temas noktalarımızda daima ölçümleyerek abonelerimize daha aktif bir müşteri tecrübesi yaşatmayı hedefliyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir;  İzmir'in sıfır karbon hedefindeki üs için proje tamam

Türkiye’de ve milletlerarası alanda bir birinci: Bir yıl içinde tek seferde 5 bin kilometre

Kazancı Holding’in küreselleşme stratejilerine yönelik operasyonel çalışmalarını yurt dışına taşıyacaklarını söz eden Arslan, memleketler arası yatırım alanlarında daha faal bir periyoda gireceklerinin bilgisini paylaştı. Avrupa’da doğal gaz yatırımı yapan en büyük 10 şirket ortasında yer aldıklarını açıklayan Arslan, hizmet kalitesini küresel ölçeğe taşıyacaklarını vurgulayarak kelamlarına şöyle devam etti: “Yıl sonunda üstüne çıkacağımız 5 bin kilometrelik şebeke imalatı ile Türkiye’de ve memleketler arası alanda dalımızda bir prensip daha imza atacağız. Doğal gazın konforunu ve iktisadını dağıtım bölgelerimizin dört bir yanına ulaştırmak için durmaksızın çalışıyoruz. Sürdürülebilir siyasetleri merkezine alan uygulamalarımız ve tabiat dostu gücümüz sayesinde doğal gazı ulaştırdığımız bölgelerde kentin hava kalitesinin artmasına, çocuklarımızın daha pak hava alanı altında daha rahat nefes almalarına katkı sağlıyoruz. Gelecek jenerasyonlara bıraktığımız bu miras, bizi her vakit daha güzelini yapmaya teşvik ediyor. “Başarmaya Devam” diyerek bölümün dinamiklerini belirlemeye, taşıdığımız bayrağı memleketler arası alanda da tıpkı gururla dalgalandırmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.