Trabzon son dakika 2023

Aksiyon Harikası ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ filminden ilk fragman yayınlandı

20th Century Studios imzalı destansı seri ‘Maymunlar Cehennemi’, yesyeni sineması ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ ile geri dönüyor. Wes Ball’un direktör koltuğunda oturduğu ve 24 Mayıs 2024’te tüm dünyada vizyona girecek sinemadan birinci fragman yayınlandı. 

İlk sineması 1968 yılında sinemaseverlerle buluşan ve sinema tarihinin aksiyon tipindeki en kıymetli serileri ortasında yerini alan ‘Maymunlar Cehennemi’ fırtınası, ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ filminden birinci fragman paylaşıldı. ‘Maze Runner’ üçlemesine imzasını atan Wes Ball’un yönettiği sinema, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç kuşağın gelecekte, baskın cins olan maymunların uyumlu bir biçimde yaşarken insanların gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya seyircileri davet ediyor. 

24 Mayıs 2024’te vizyona girecek sinemada yeni bir zalim maymun önderi imparatorluğunu kurarken genç bir maymun, geçmiş hakkında her şeyi sorgulamasına ve hem maymunlar hem de beşerler için geleceği tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak dokunaklı bir seyahate çıkıyor. 

Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy’nin başrollerini paylaştığı ve senaryosunu Josh Friedman ile Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison’un kaleme aldığı ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’, seyircileri 24 Mayıs’tan itibaren aşina oldukları kadar farklı bir serüvenin merkezine davet edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Burak Satıbol, "Büyük Beden" Adlı Yeni Gösterisiyle Hayalhane Sahnesi'nde İlk Kez Seyirciyle Buluşuyor!

Yoruma kapalı.