Trabzon son dakika 2023

Amerikan Rüyasını Mümkün Kılan Efsane: Inc. Amerika’nın en iyi iş ve girişimcilik dergisi Inc. artık Türkiye’de

Amerikan Düşünü Mümkün Kılan Efsane: Inc.

Amerika’nın en güzel iş ve girişimcilik mecmuası Inc. artık Türkiye’de

Amerika’nın en âlâ iş ve girişimcilik dergisi Inc. artık Türkçe. Steve Jobs’tan Bill Gates’e, Bobby Brown’dan Shaquille O’Neal’a iş dünyasına damgasını vurmuş figürlere, yenilikçi stratejilerine, özgün iş modellerine ve varlıklı içgörülerine sayfalarında yer veren Inc. artık Türkiye’de. Yarım asırlık deneyimiyle Zuckerberg ve Musk üzere aktörleri daha yolun başındayken fark edip kapağa taşıyan Inc., trendleri sezen dinamik yaklaşımı, küçük-büyük işletmeci ayrımı gözetmeksizin sunduğu içerik çeşitliliği ve asla elden bırakmadığı rehber olma misyonuyla, Avustralya, Afrika ve Orta Doğu’dan sonra Türkiye yayıncılık ekosistemine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Inc.Türkiye: Birlikte büyüme ve teşebbüs platformu

İş dünyasının her ölçekten oyuncusuna yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan Inc. Türkiye, tartışmak ve birlikte büyümenin yeni ve sürdürülebilir yollarını bulmak gayesiyle yola çıkıyor. Tüm paydaşları, tahlil odaklı, yeni bir sesle konuşmaya ve gerçek bir özeleştiri verip kolektif ruhu canlandırmaya çağırıyor. 

incturkiye.com

İlk adım olarak incturkiye.com ile dünyanın girişimcilik ana üssü Amerika’dan çevrilen makale ve görüntü seçkisiyle global gündemi Türkiye’de okurlarla buluşturmanın yanı sıra, usta yerli kalemlerden makaleler ve ekosistemin farklı yüzlerinden görüntülerle Türkiye’ye has sıkıntıları ve tahlilleri taze bir zihinle tartışmaya açılacak. 

Özel Etkinlikler ve Projeler

Inc. Türkiye’nin ikinci ayağında ise etkinlikler olacak. Yayıncılıkla konuşturulan iş dünyası, çeşitli etkinliklerle bir ortaya getirilerek “Kimle birlikte yapabiliriz?” sorusuna yeni seçenekler eklenmesi sağlanacak. Amerika iş topluluğunun dört gözle beklediği Inc. 5000, Bayan Kurucular, En Güzel İşyerleri ve KOBİ Expo’ları üzere çok katmanlı projelerin yerli versiyonlarıyla sağlanacak “etkili temas” öğesi tahlil, yayın dizisi ve raporlara dayanan “içgörü” öğesiyle derinleştirilecek. Projeler 2024 yılının birinci yarısında hayata geçmeye başlayacak.

Inc. Türkiye Dergisi

Platformun üçüncü ayağında ise Inc. Türkiye Mecmuası olacak. Basılı yayında; iş dünyasının duayenlerine, pazarlamanın keskin gözlerine, stratejinin yaratıcı zihinlerine, inatçıların başarısızlıktan yılmaz hâllerine ve başkanların büyüme sancısını nasıl göğüslediklerine dair özel bir seçki yer alacak. İki aylık dönemlerde yayımlanması planlanan mecmuanın içeriğine iş dünyasının mahallî ve küresel aktörlerinin başarabildikleri ve başaramadıkları üzerine tahliller, dünyayı dönüştüren trendler, verimli iş modelleri ve heves uyandırıcı iş birlikleri hakim olacak. 

 

Merkezdeki Kavram: Ekosistemi Yine Tasarlamak

Inc. Türkiye, editoryal yayın ve aktiflik takvimiyle iş dünyasının ajandasına girmeye ve bugüne kadar yanlış giden her şeyi enine uzunluğuna incelemeye aday bir platform olacak. Inc.’in neredeyse yarım asırlık mirasını iş ekosistemini yine tasarlayacak bir ruhla Türkiye’ye entegre eden bu platformun Genel Yayın Direktörü koltuğunda Dr. M. Attila Sevim oturacak. Sevim, Türkiye’nin nitelikli yeteneklerinin burada bir gelecek yaratabileceğine dair inancıyla, çok sayıda paydaşa gereksinim duyduğu kapıyı açacak bir anahtar rolü üstlenecek. Tasarım odaklı entegre tahlil ajansı Manastır’la etkinlik sahnesinde edindiği iş deneyimini yayıncılıkla test edecek.  Inc. Türkiye’yi çok taraflı bir platform olarak ele almaya sürükleyen itici güç hepimizin bildiği bir problem: Lokal iş dünyasının dinamiklerine dair hoşnutsuzluğun konuşulmamasından beslenen atıllık. Birbirinden habersiz yüzlerce, binlerce figürü bir ortaya getirmeyi ve geleceği birlikte tasarlamayı hedefleyen Inc. Türkiye’nin en büyük destekçilerinden biri de pazarlama duayeni Prof. Dr. İbrahim Kırcova olacak.

İlginizi Çekebilir;  Başkan Böcek Yine ciğerimiz yanıyor

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.