Trabzon son dakika 2023

Anker eufy Security SmartTrack ile Eşya Kaybetmeye Son!

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker eufy ailesine yeni katılan SmartTrack Link ve SmartTrack Card,  sürekli eşyalarını kaybedenlerin imdadına yetişiyor. eufy Security ve Apple bul uygulamalarıyla çalışan eufy Security SmartTrack, 80 metreye kadar çalışma aralığı, 80 db ses düzeyi, suya dayanıklılık ve 3 yıla kadar dayanan şarj özellikleriyle eşyalarınızı inançta tutuyor.

Her muhtaçlığa yönelik teknolojik eserleri kullanıcıların beğenisine sunan Anker; telefon, anahtar, kulaklık üzere eşyalarını kaybedenleri yeni ürünü eufy Security SmartTrack Card ve SmartTrack Link ile tanıştırıyor. İki farklı modeli bulunan Apple Bul ile uyumlu takip aygıtı eufy Security SmartTrack takip aygıtları, 80 metreye kadar çalışma uzaklığı, yüksek alarm sesi (80 db) ve suya dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Her iki aygıtta, eufy Security uygulamasıyla kullanıldığında arkadaşlarınıza, ailenize eşyalarınızın pozisyonu bildirme imkanı sunuyor. 

Anker eufy Security SmartTrack Link 1 yıla, SmartTrack Card ise 3 yıla kadar dayanabilen piliyle dikkat çekiyor. Aygıtı kullanmak için evvelden yüklenmiş Apple Bul uygulamasıyla çalışması için SmartTrack’ları eşyalar sekmesine eklemek kâfi oluyor. Her iki aygıtta üstü kapalı olsa bile duyabileceğiniz kadar yüksek bir alarm sesi çıkarabiliyor, sessiz modda bile olsa telefonunuz yalnızca çift tıklamayla çalabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  HUAWEI MatePad 11.5 tablet, HUAWEI Türkiye Online Mağazası'nda ön satışa sunuldu

Yoruma kapalı.