Trabzon son dakika 2023

ATABEM yaz kursu kayıtları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür ve Bilgi Eğitim Merkezi (ATABEM) yaz periyodu kurs kayıtları 5 Haziran’da başlıyor. Öğrenciler, 11 Haziran’a kadar istediği kurslara online kayıt yaparak yaz tatilinde hem eğlenmenin hem de öğrenmenin keyfini çıkaracak.

Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğüne bağlı ATABEM’de öğrencilere yönelik fiyatsız yaz kursları düzenleniyor.  Öğrenciler, kurslar için 5-11 Haziran tarihleri ortasında ‘atabem.antalya.bel.tr’ adresinden online süreçler üzerinden kayıtlarını yapılabilecek.

KURSLAR 3 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR 

3-4-5-6-7 ve 8. Sınıf öğrencileri, ağır ve yorucu geçen okul periyodundan sonra yaz kursları ile ATABEM’de hem eğlenmenin hem de öğrenmenin keyfini çıkaracak. Akademik, kültürel ve sanatsal alanlardan oluşan fiyatsız yaz kursları 3 Temmuz Pazartesi günü başlayacak. 

BİLGİSAYAR KODLAMA, İNGİLİZCE, PİYANO 

Öğrenciler, bilgisayar kodlama, Türkçe, süratli okuma, matematik, fen bilimleri ve İngilizce, bağlama, gitar, çağdaş dans, Türk halk oyunları, piyano, fotoğraf, satranç, yaratıcı drama, keman ve zeka oyunları (mangala) üzere branşlarda ATABEM kurs merkezlerinde eğitim alacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Konya'dan Bosnalı Öğrencilere Destek

Yoruma kapalı.