Trabzon son dakika 2023

Balçova’da Gençler Narkoz ile Coştu

Üniversite imtihanlarına hazırlanan gençler, Balçova Belediyesi’nin düzenlediği moral konserinde İzmir’in sevilen kümelerinden Narkoz ile gerilimlerini atarak hoş bir yaz konseri izleme imkanı buldu.

Balçova Belediyesi geçen yıl başlattığı yaz konserlerinin gençler tarafından beğenilmesi üzerine Belediye Lideri Fatma Çalkaya, bu yılda gençler için moral konserleri düzenleme kararı aldı. Adalet ve Demokrasi Parkında düzenlenen birinci konserde sahne alan İzmir’in sevilen Kümelerinden Narkoz, Balçovalılara harika bir gece yaşattı. Kendi müziklerinin yanı sıra nostaljik müzikleri da kendilerine mahsus biçimleriyle yorumlayan Narkoz. izleyicilerden de tam not aldı.

Kovid-19 Pandemisinden sonra gençlerin çok bunaldığını tabir eden Balçova Belediye Lideri Fatma Çalkaya “Pandemi üzere sarsıntı üzere olaylar nedeniyle siz sevgili gençler çok yoruldunuz. Biz de ağır okul periyodu sonunda ve imtihanlar öncesinde sizlerin hoş vakit geçirmenizi istedik. Zira sizler bu Ülkenin geleceğisiniz. Sizler âlâ olursanız ülkemizin geleceği de güzel olacak. Bu nedenle bizim umudumuz sizlersiniz, baharı getirecek olan sizlersiniz” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Lüleburgaz'da Zafer Bayramı coşkusu 2 gün sürecek!

Yoruma kapalı.