Trabzon son dakika 2023

Barbaros Çay Bahçesi eski günlerine döndü 

 

Barbaros Çay Bahçesi eski günlerine döndü 

 

Çaylar demli sohbetler keyifli 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen ve çağdaş bir imaja kavuşturularak hizmet vermeye devam eden EKDAĞ Barbaros Çay Bahçesi, eski günlerindeki üzere tekrar buluşma adresi oluyor. 

 

Antalyalıların anılarında değerli bir yer tutan Barbaros Çay Bahçesi, yenileme çalışmalarının akabinde Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde toplumsal tesis olarak hizmet vermeye devam ediyor. Çağdaş ve yeni yüzüyle Barbaros Çay Bahçesi’nde denize karşı pozisyonuyla keyifli çay sohbetleri gerçekleşiyor. 

ESKİ YERİNDE YENİ YÜZÜYLE KONFORLU HİZMET 

Konyaaltı Caddesi üzerinde yer alan ve EKDAĞ A.Ş tarafından işletilen Barbaros Çay Bahçesi açık oturma alanı 120, kapalı alan 80 olmak üzere toplam 200 bireye hizmet verebiliyor. Çeşitli lezzetlerin sunulduğu Barbaros Çay Bahçesi, kafe ve mutfak kısmıyla, evvelden olduğu üzere keyifli çay sohbetlerinin yaşandığı bir yer oldu.  

YENİDEN BULUŞMA NOKTASI 

Gençlerin, arkadaş kümelerinin ve ailelerin buluşma noktası olan Barbaros Çay Bahçesi’nin hizmetinden vatandaşlar çok mutlu.  Yenilenen çay bahçesinin eskisine nazaran daha çağdaş ve kaliteli olduğuna dikkat çeken Güler Şimşek, “Büyükşehir Belediyesi burasını yenileyip bu haliyle hizmetine açmasına sevindim. Emekli bir vatandaş olarak, fiyatlar dışarıdakileri nazaran çok uygun. Arkadaşlarımla buraya geliyor sohbet ediyor keyifli vakit geçiriyoruz” diye konuştu. 

MENÜLERİ LEZZETLİ FİYATLARI UYGUN 

Uzun yıllardır Barbaros Çay Bahçesi’ne geldiğini söyleyen Ayşe Tuğba Korkmaz, “Eski halini âlâ biliyorum, köhne ve salaş bir durumdaydı. Büyükşehir Belediyesi burayı yenileyerek estetik bir hale getirdi. Konforu, menüleri ve fiyatları her şey eksiksiz. Büyükşehir Belediyesi burasını tertemiz yaptı çok teşekkürler” dedi. 

GENÇLER DE MEMNUN 

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisi Arda Aytemur da, “Nezih, çağdaş ve kaliteli bir yer olmuş. Biz gençlerin de uygun fiyatlarla lezzetli menüler yiyip oturabileceği bir yerin yapılması bizleri mutlu etti” sözlerini kullandı. 

İlginizi Çekebilir;  "İhracat Bedeli Kabul Belgesi" işlemleri Kuveyt Türk Mobil Şube ile daha hızlı ve kolay

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.