Trabzon son dakika 2023

Başkan Abdullah Özyiğit, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla buluştu

Mersin Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, Eğriçam Mahallesi’ndeki semt pazarında pazarcı esnafıyla kahvaltıda bir ortaya geldi, akabinde pazar alanını gezerek vatandaşlarla buluştu. 

Sık sık esnaf ve hane ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir ortaya gelen Mersin Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, son olarak Eğriçam Mahallesi’ndeki semt pazarını gezdi. Lider Özyiğit, hem pazarcı esnafı hem de vatandaşları tek tek dinleyerek, talep ve tekliflerini aldı.Başkan Abdullah Özyiğit’e, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Lideri Abdulhalim Batur, Eğriçam Mahalle Muhtarı İbrahim Önel, Batıkent Mahalle Muhtarı Bahri Tuncer ve İnönü Mahalle Muhtarı Adnan Giray Atilla da eşlik etti. 

Başkan Özyiğit, “Hemşehrilerimizle âlâ bir diyaloğumuz var,  gittiğimiz her yerde memnuniyeti görmenin, takdirle karşılanmanın gururunu yaşıyoruz.”

Gittikleri her yerde halkın takdiriyle müsabakanın gururunu yaşadıklarını tabir eden Lider Özyiğit, “Kentimizin sıkıntılarını birlikte çözmek ve Yenişehir’i daha yeterli bir yer haline getirmek için daima birlikte çalışmalıyız. Ortak akılla, halkı dinleyerek, farklı niyetlerine hürmet duyarak ve önemseyerek iş yapıyoruz. Bizim belediyecilik anlayışımızda katılımcılık var. Bugün semt pazarımızı gezerek, pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımızla buluştuk. Hemşehrilerimizle âlâ bir diyaloğumuz var, gittiğimiz her yerde memnuniyeti görmenin, takdirle karşılanmanın gururunu yaşıyoruz. Halkımıza hizmet etmenin onuruyla alnımız açık bir biçimde sokaktayız.” dedi.

Batur, “Sorunlarımıza ebediyen tahliller üretti ve yanımızda olduğu daima gösterdi.”

Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Lideri Abdulhalim Batur ise konuşmada “Belediye Liderimiz Abdullah Özyiğit, bugüne kadar hiçbir vakit bizi geri çevirmedi. Meselelerimize sürekli tahliller üretti ve yanımızda olduğu daima gösterdi. Kendisine tüm pazarcı esnafımız ismine teşekkür ediyorum.” ifadeleri kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Soyer domates ve karpuz hasadına katıldı

Yoruma kapalı.