Trabzon son dakika 2023

Başkan Dündar: “AK Parti’nin iktidarda kalması üretmiş olduğu hizmetin karşılığıdır”

Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, 2004 yılından bugüne kadar hizmet vermiş Osmangazi ve Vilayet Genel Meclis Üyeleriyle bir ortaya geldi.

Geçmiş periyot ve mevcut meclis üyeleriyle tek tek ilgilenen Lider Dündar, yaptıkları hizmetlerden ötürü hepsine tek tek teşekkür etti.

Soğanlı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, 2004 yılından bugüne kadar hizmet vermiş Osmangazi ve Vilayet Genel Meclis Üyeleri, evvelki periyot Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Recep Altepe, AK Parti Osmangazi İlçe Lideri Ufuk Cömez katıldı.

  Seçim atmosferinin süratli bir halde devam ettiğini söz eden Osmangazi Belediye Lideri Mustafa Dündar, “AK Parti’nin oyları yaptığı hizmetlerinin karşılığı olan oylardır. AK Parti’nin iktidarda kalması üretmiş olduğu hizmetin karşılığıdır. Biz Osmangazi Belediyesi olarak ilçe belediyesinin üzerinde işler yapıyoruz. Gaziantep İshahiye’de 100 konutluk bir mahalle kurduk. Zelzelenin birinci günü sabah saatlerinde arkadaşlarımız yola çıkarak bölgeye gitti. O günden bugüne biz o bölgede çalışıyoruz. İslahiye, Samandağ ve Hatay’da varız. Sarsıntıdan etkilenen bir çok ile giderek çalışma yaptık. İlaçlama ve paklık çalışmalarımız devam ediyor. Sarsıntı bölgesinde hayat olağana dönmüş dün İslahiye’deydik, vatandaşın bize karşı büyük bir teveccühü vardı. Allah onlardan razı olsun” biçiminde konuştu.

 “Bursa ve Türkiye’de belediyeciliğe örnek Osmangazi oldu”

 Osmangazi’yle birlikte yalnızca Bursa’da değil Türkiye’de çok şey değiştiğini aktaran evvelki periyot Osmangazi ve Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Recep Altepe de, “Osmangazi’de bizlerin yeri farklı. Osmangazi’yle birlikte yalnızca Bursa’da değil Türkiye’de çok şey değişti ve başladı. Bursa ve Türkiye’de belediyeciliğe örnek Osmangazi oldu”  tabirlerini kullandı.

 AK Parti Osmangazi İlçe Lideri Ufuk Cömez ise, 2004 yılından bugüne hizmet etmiş ve emeği geçen belediye liderleri ile Osmangazi ve Vilayet Genel Meclis Üyelerine teşekkür ederken Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için dayanak istedi.

İlginizi Çekebilir;  Çankaya Belediyesi, Kadıköy ve Konak Belediyesi İle "Kardeş Şehir Protokolü" İmzaladı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.