Trabzon son dakika 2023

Başkan Kocaman ve Trabzonlulardan Sandığa Davet

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’de faaliyet gösteren Trabzon Derneklerinin Lider ve idareleri ile bir ortaya geldi.

Kartepe’de faaliyet gösteren ve nizamlı olarak bir ortaya gelen  Trabzonlular Derneklerinin son buluşmasının konuğu Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman oldu. Programa Lider Kocaman ile birlikte Kartepe Belediyesi Lider Vekili Orhan Akyüz de katılırken, Kartepe Trabzonlular Derneği Lideri Ahmet Dilek, Uzuntarla Ağasarlılar Derneği Lider Cengiz Yamaç, Uzuntarla Trabzonlular Derneği Lideri Hurşit Dereli, Yüceyurt Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Adem Ali, Kayacık Toplumsal ve Yardımlaşma Derneği Lideri Şaban Akyıldız ve Trabzon Kükürtlüler Derneği Lideri İhsan Berber, Meclis Üyesi Yüksel Dilek, dernek idareleri ve davetliler de programda hazır bulundu.     

TEVECCÜHÜNÜZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Programda konuşan Kartepe Belediye Lideri Av.M. Mustafa Kocaman “Birlik ve beraberliğimizden gurur duyuyorum.  Burada çok hoş bir fotoğraf var. Bu fotoğraf tıpkı vakitte birlik ve beraberliğimizin fotoğrafı. Her vakit olduğu üzere tekrar beraberiz. Bizlere verdiğiniz takviye ve yol arkadaşlığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN SANDIK BAŞINA

28 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı seçimi için sandık başına gidileceğini belirten Lider Kocaman “Hepimiz çok yeterli biliyoruz ki, vatandaşı olmaktan erdem duyduğumuz Türkiye Cumhuriyetimiz, dünyada “dosta itimat düşmana kaygı veren” bir ülke pozisyonuna gelmiştir. Milletimizin iradesi ve teveccühü ile sağlanan bu güçlü Türkiye duruşu; evlatlarımızın, torunlarımızın, yani vatanımızın geleceğinin en büyük teminatıdır” açıklamasında bulundu.

TRABZONLULAR VATAN VE MİLLET SEVDALISIDIR

Sözlerine devam eden Lider Kocaman, “Dışardan talimat alan değil, kendi gücü, kendi kaynakları ve milletinin iradesiyle yerini sağlamlaştıran bağımsız Türkiyemiz için 28 Mayıs’ta sandık başına gideceğiz. Özgür, demokratik, güçlü Türkiye Yüzyılını, evlatlarımıza miras bırakabilmek için oyumuza, sandığımıza sahip çıkacağız. Biliyorum ki Trabzonlu hemşehrilerimin hepsi vatan-millet sevdalısıdır. Bu sevda ile sandık başına gideceğimizden hiç kuşkum yok. Çocuklarımızın geleceğine en güçlü dayanağı vermek ve Büyük Türkiye Zaferini daima birlikte kucaklamak için gönüllerimiz bir, dualarımız bir. Ortamızda olan ve olamayan tüm Trabzonlu hemşehrilerimi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum” tabirlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir;  Soyer Ukrayna'nın İstanbul Başkonsolosu Nedilskyi'i ağırladı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.