Trabzon son dakika 2023

Başkan Pekyatırmacı Bosna Hersek Mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı toplumsal medyadan davet ettiği ilçe sakinleriyle   Bosna Hersek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Selçuklu  Nefes Kafe’de bir ortaya geldi. 

Selçuklu’nun istişare geleneğini sürdüren ve her fırsatta ilçe sakinleriyle bir ortaya gelen Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Bosna Hersek Mahallesi’nde  Selçuklu Belediyesi tarafından yakın vakitte hizmete  giren Kent Kütüphanesi bahçesindeki  Nefes Kafe’de mahalle sakinleri ve gençlerle buluştu.

Başkan Pekyatırmacı: “Her bir mahalle sakinimizin talebini önemsiyoruz”

Belediye hizmetlerini yürütürken her yaştan ilçe sakininin fikrine, talebine ve isteklerine kıymet verdiklerini tabir eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı: “ Fırsat buldukça hemşehrilerimizle her platformda bir ortaya geliyoruz. Bosna Hersek Mahellemizde de Selçuklu Nefes Kafe’de de bu türlü bir buluşma gerçekleştirelim istedik. Bundan sonra da buluşmalarımız devam edecek.  Toplumsal medyadan davetime kulak verip sohbetimize eşlik eden tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak tabi her ilçe sakinimizin kanılarına, talep ve isteklerine kulak veriyoruz ve her birini dikkate alıyoruz böylece de hizmet  kalitemizi artırmış oluyoruz. Bu akşam burada genç kardeşlerimiz yükte onların memnun olmaları bizi ayrıyeten mutlu ediyor ve bu manada onlar için çalışmaya ve yeni hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Zira gelecek gençlerimizin, onlar aydınlık geleceğimizin teminatı. Gençlerimiz için  teknoloji, eğitim, kültür,spor, sanat ve daha birçok alanda çalışma yürütüyoruz ve yeni planlamalar yapıyoruz. Çağı  en çabuk formuyla teknolojiyi kullanarak yakalayabiliriz ve bu manada gençlerimiz için birçok imkanı seferber ediyoruz. Onları daha güzel motive edeceğine inandığımız Teknofest’i kentimize de getireceğiz bu tarafta çalışmalarımızı yürütüyoruz.” Formunda konuştu.

Çocuklarla özel olarak iilgilenen ve onlarla fotoğraf çektiren  Lider Pekyatırmacı sohbet sonrasında gençlerle ve mahalle sakinleriyle özçekim yaptı.

İlginizi Çekebilir;  Gölcük ve Başiskele Turizm Rehberleri Tanıtıldı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.