Trabzon son dakika 2023

Başkan Soner Çetin’den Çukurovalılara teşekkür

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, 28 Mayısta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi 2’nci tipinde Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüzde 66,84 oranında dayanak vermelerinden ötürü Çukurova halkına teşekkür etti. Lider Soner Çetin, seçimde gösterdikleri çaba için millet ittifakı bileşenleri ve istekli çalışanlara da teşekkür ettiğini bildirdi.

Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, seçimde verdikleri takviyeden ötürü Çukurova halkına teşekkür etti.

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 28 Mayısta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi 2’nci çeşidinde Çukurova’da yüzde 66,84 oranında oy aldığını belirten Lider Soner Çetin, “Tüm Çukurovalılara teşekkür ediyorum. Seçimde Türkiye genelinde istediğimiz sonucu alamadık fakat Çukurovalılar bize büyük dayanak verdi. Bundan ötürü tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin bize verdiği bu takviye sorumluluğumuzu daha artırmıştır. Biz de buna layık olmak için daha çok çalışacağız” dedi.

Başkan Soner Çetin, seçimde toplumun birçok kısmının ağır bir çalışma içine girdiğini ve büyük emekler verdiğini belirterek, şöyle devam etti:

“Başta gönüllülerimiz olmak üzere Millet İttifakı bileşenlerinin vilayet ve ilçe örgütlerine, yönetici ve partililerine her vakit yanımızda olan bilhassa bayanlarımız ve gençlerimize teşekkür ediyorum. Demokratik bir yarışa girilmiş ve millet tercihini yapmıştır. Doğal olarak herkes buna hürmet duyacaktır. Seçimlerin ülkemiz için güzel uğurlu olmasını diliyorum” formunda konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Şehrin İlk Ulusal Yamaç Paraşütü Hedef Yarışması Canik'te Düzenleniyor

Yoruma kapalı.