Trabzon son dakika 2023

Batur: Zabıtamızla gurur duyuyoruz

Zabıta Haftası’nı kutlayan Lider Batur, “Bugüne kadar Konak’ta zabıta arkadaşlarımızın özveri içinde, hassasiyetle çalıştığını biliyoruz. Bundan sonra da misyonumuzu yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Konak Belediyesi sizlerle gurur duyuyor” dedi.

Konak Belediye Lideri Abdül Batur, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 197’nci yıldönümünün kutlandığı Zabıta Haftası’nın birinci iş gününde zabıta işçisiyle bir ortaya geldi. Çınartepe Aydın Erten Rekreasyon Alanı’nda düzenlenen aktifliğe Lider Batur’la birlikte Tüm Yerel-Sen İzmir 2 No’lu Şube Lideri Ömer Eşki, Konak Belediyesi Zabıta Müdürü Çiçek Elmaslı, belediye bürokratları, Zabıta Müdürlüğü komiser, amir ve işçisi katıldı.

 

Batur: Konak Belediyesi sizlerle gurur duyuyor

Konak Belediye Lideri Abdül Batur, bir konuşma yaparak zabıta teşkilatına özverili çalışmaları nedeniyle teşekkürlerini iletti. Konak Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün misyonunu özveri ve hassasiyetle sürdürdüğünü ve Konak Zabıtasıyla gurur duyduğunu belirten Lider Batur şöyle konuştu:

“Zabıta Teşkilatı belediyelerin gözbebeği ve görünür yüzüdür. Zabıta kardeşlerimiz her vakit alandadır, vatandaşın sorunu olduğunda yanına en fazla uğradığı ünitedir, esnafın her vakit yanında gördüğü ünitedir. Konak Belediyesi’nde bugüne kadarki dört buçuk yıllık misyon süremizde zabıta arkadaşlarımızın özveri içinde, hassasiyetle çalıştığını biliyoruz. Bugüne kadar olan çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de birebir anlayışla, vatandaşa güler yüz göstererek, ‘vatandaş her vakit haklıdır’ unsuruyla hareket ederek, yönetmelikler, genelgeler ve kanunlar çerçevesinde vazifemizi yerine getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Konak Belediyesi sizlerle gurur duyuyor, lideriniz olarak ben de gurur duyuyorum.”

 

Eşki: Bilge bir belediye başkanı

Tüm Yerel-Sen İzmir 2 No’lu Şube Lideri Ömer Eşki de Konak Zabıtasının bilge bir belediye lideriyle çalıştığı için şanslı olduğunu söz ederek, “İzmir’deki en şanslı zabıta teşkilatı Konak’ta. Her şeyden evvel Abdül Batur Başkan’la çalışıyorsunuz. Bilge bir belediye başkanı… Çalışma arkadaşlarına karşı ne kadar uygun niyetli olduğunu biliyoruz. Tıpkı vakitte İzmir’de benim gördüğüm birinci defa bir bayan zabıta müdürü var. Biz sendikada Konak Zabıtaya, kendi içimizde Nato deriz. Benim şube başkanlığımın en güç imtihanı burada oldu. Konak Zabıtası benim için özel bir kurum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir;  Başkan Pekyatırmacı'dan Yeni Eğitim Yılı Mesajı

 

Elmaslı: Öncü bir teşkilatın üyeleriyiz

Konak Belediyesi’nin birinci bayan zabıta müdürü olarak misyonunu sürdüren Zabıta Müdür Çiçek Elmaslı ise Konak zabıtasının yalnızca ilçenin değil İzmir’in nabzını tuttuğunu belirttiği konuşmasında şu kelamlara yer verdi:

“Konak Zabıta Teşkilatımız yalnızca Konak İçin değil, İzmir hayatı için vazife yapan, kentin nabzını tutan bir teşkilat. Marka bir ilçenin deneyimli bir belediye lideriyle çalışan öncü bir teşkilatın üyeleri olduğumuzu biliyoruz. Birincilerin öncüsü olan Konak Belediye Liderimiz Abdül Batur’un bana yaşattığı Konak Zabıta Müdürlüğü’nün birinci bayan müdürü oluşumun onurunu ve gururunu yaşıyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.