Trabzon son dakika 2023

Bayraklı’da ‘ilaçlama’ seferberliği

Bayraklı Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte artan sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını hızlandırdı. Tam donanımlı araçlar ve uzman işçiler tarafından tüm cadde ve sokaklarda yürütülen çalışmalar vatandaşlarda memnuniyet yarattı.

HER GÜN İLAÇLANIYOR
Bayraklı Belediyesi Etraf Müdafaa ve Denetim Müdürlüğü tarafından, yaz mevsiminde artan sivrisinek ve haşerelerle uğraş çalışmaları sürat kazandı. Tam donanımlı üç araç ve uzman işçilerle aralıksız devam eden çalışmalar kapsamında, ilçenin tüm cadde ve sokakları her gün ilaçlanıyor. Vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alan belediye takımları, bilhassa yeşil alanlar, çöp konteynerleri, dere kenarları başta olmak üzere tüm mahallelerde çalışma yürütüyor. Takımların ilaçlama seferberliği, vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

YAZ BOYUNCA ÇALIŞMALAR SÜRECEK
Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Yaz sıcaklarının artmasıyla birlikte çoğalan sivrisinek ve haşerelere karşı gayretimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini de dikkate alarak tüm sokaklarımızda çalışmalarımıza aksatmadan devam ediyoruz. Yaz devrinin rahat ve huzurla geçmesini hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Ceritoğlu sengel saha çalışmalarını yerinde inceledi

Yoruma kapalı.