Trabzon son dakika 2023

Bayraklı’da Zabıta Haftası kutlandı

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Zabıta Haftası kutlama aktifliği kapsamında Zabıta Müdürlüğü işçisiyle bir ortaya geldi. Lider Serdar Sandal, “Zabıta takımlarımız bizim sokaktaki yüzümüzdür ve asli vazifemiz kamuya hizmettir. Bu bayrak altında, ülkenin parçalanamaz bütünlüğünden yana, Atatürk unsurları ve cumhuriyetin ışığında toplumun her kısmını kucaklayarak misyonumuza devam edeceğiz. Kamunun hakkını korumak boynumuzun borcudur” dedi.

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, zabıta teşkilatının 197’nci kuruluş yılı hasebiyle düzenlenen aktiflikte, zabıta gruplarını kutlayarak tebrik etti. Çiçeklerle karşılanan Lider Sandal, özverili çalışmalarından ötürü işçiye teşekkür etti. Aktifliğe Lider Sandal’ın yanı sıra belediye lider yardımcıları, bürokratlar ve zabıta çalışanı katıldı.

 

SOKAKTAKİ YÜZÜMÜZSÜNÜZ

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Kuruluşunuzun 197’nci yılı ve Zabıta Haftası kutlu olsun. Zabıta takımlarımız bizim sokaktaki görünen yüzümüzdür. Şunu bilmeliyiz ki; biz bu ülkeye devlete borçluyuz. O nedenle misyon süremiz içinde bu temel şuuru hiçbir vakit bir tarafa bırakmayacağız. Asli misyonumuz kamuya hizmettir. Bu bayrağın altında, bu ülkenin ayrılamaz bütünlüğünden yana, Atatürk’ün çizgisinden çıkmadan, cumhuriyet ışığında misyonumuza devam edeceğiz. Bizim önemsediğimiz temel unsurlar bunlardır. Çok sıkıntı koşullardan geçiyoruz. Bu günlerde birlik ve beraberliğe gereksinimimiz var. Kimseyi ayrıştırmadan, elinizi vicdanınıza koyarak, kamu vazifenizi en âlâ halde yerine getirin öbür bir şeye muhtaçlığımız yok. Ben de sizin ardınızda olmaya devam edeceğim. Kamunun hakkını korumak bizim boynumuzun borcudur” diye konuştu.

 

VATANDAŞIN YANINDAYIZ

Zabıta Müdürü Fazilet Uslu, “Her geçen gün hizmet kalitemizi artırarak 7/24 vazifemizin başındayız. Kanunların ve yönetmeliklerin bize verdiği yetkiler çerçevesinde halkımızın güvenliği, huzuru ve hayat konforu için çalışıyoruz. Bu süreçte her vakit yanımızda olan ve bize kıymet veren başta Liderimiz Serdar Sandal olmak üzere takviyelerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Müdürlüğümüz tüm işçisi ile vatandaşlarımızın karşısında değil, her vakit yanında ve hizmetindedir” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Başkan Deveciler personelle bayramlaştı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.