Trabzon son dakika 2023

Blizzard Entertainment, World of Warcraft® için Worldsoul Saga™’yı 2024’te The War Within™ ile Başlatacak Yeni Üç Genişlemeyi Duyurdu

Yaklaşık 20 yıl evvelki çıkışından bu yana World of Warcraft’ın en savlı yaratıcı projesi The War Within, World of Warcraft: Dragonflight’a da erişimiyle bugün ön satın alıma açıldı 3-4 Kasım tarihlerinde Anaheim Convention Center’da gerçekleşen BlizzCon® 2023’te canlı olarak duyuruldu.

Blizzard Entertainment, büyük beğeni toplayan devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun World of Warcraft® için yakında gelecek üç genişletmeyi içeren The Worldsoul Saga™’yı bugün BlizzCon 2023’te duyurdu. Oyuncular, 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan World of Warcraft: The War Within™ genişletmesinde maceralarına yüzeyin derinliklerinde başlayacaklar. World of Warcraft: Midnight™ ve World of Warcraft: The Last Titan™, oyuncuları Azeroth’u kurtarmak için meskenlerine çağıran üç kısımlık bir destanı tamamlayacak. 

World of Warcraft yönetici imalcisi Holly Longdale, “The War Within ile başlayan The Worldsoul Saga™, dünyanın her bir yanındaki oyuncuların Azeroth’a birinci ayak bastıklarında kalplerini çalan şeyin tohumlarından filizlendi.” dedi. “Deneyimli oyuncular için bu son 20 yıldır süren bir şey, Azeroth’a hiç ayak basmamış olanlar içinse bu büsbütün yeni bir macera.”

Warcraft genel müdürü John Hight, “The War WithinMidnight ve The Last Titan; World of Warcraft için şimdiye kadar denenmiş en savlı yaratıcı projelerimiz ve kapsamlı bir öyküyü besleyen bağımsız anlatılar olarak tasarlandılar.” dedi. “Bu destansı maceraların yanı sıra DragonflightThe War Within’de de devam edeceği için oyuncularımızın beklediği hayat kalitesi güncellemeleri de bizi önümüzdeki 20 yıla ve hatta ötesine hazırlayacak.” 

Blizzard Entertainment Lideri Mike Ybarra, “Blizzard Entertainment’ta yeni bir periyoda başlıyoruz ve World of Warcraft ekiplerinin oyunculara olan tutkusu ve kıssa anlatımlarının geleceğine yönelik geniş vizyonları bana ilham veriyor.” dedi. “World of Warcraft’ın mirası kuşaklardır devam ediyor ve The Worldsoul Saga’nın başlangıcı, bu efsanevi cihana dair anıları olan herkesin kutlama yapması, yine keşfetmesi ve Azeroth’taki konutuna dönmesi için eksiksiz bir vakit.”

İlginizi Çekebilir;  PUBG MOBILE, İtalyan motosiklet markası Ducati iş birliğini duyurdu

The War Within, kadim bir uygarlığın gezegen yüzeyinin derinliklerinde iktidara yükselmesiyle başlayacak; Alliance ve Horde kahramanlarından kimileri Işık imgeleri; öbürleri ise alternatif, daha karanlık baht imgeleri görerek imge yağmuruna tutulacak.

 

World of Warcraft: The War Within Özellikleri

Oyuncular The Worldsoul Saga’nın ilk kısmına başlayıp yeni düzey sonu olan 80. Seviyeye doğru seyahat yaparken yeni bölgelerle, zindanlarla, baskınlarla ve daha ziyadesiyle karşılaşacaklar:

 • Yeni kıta Khaz Algar’ı keşfet: Kalimdor’un batı kıyılarında hem Horde hem de Alliance için yeni bir merkez olan Dorn Adası yatıyor. Çınlayan Derinlikler’in lavla çalışan ocağında, yemyeşil Hallowfall’da ve Nerubian toplumunun zirve noktası olan Azj-Kahet’te yüzeyin altında nelerin yattığını keşfetmeye başla.
 • Yeni Oynanabilir Müttefik Irk – the Earthen: Oyuncular, Khaz Algar’ı konutları olarak benimsemiş, kendilerine has medeniyetleri ve kültürleri olan Titan soylu bu ırkla tanışıp kilidini açabilecekler. 
 • Warcraft fantezini Kahraman Yetenekleri ile genişlet: Yeni bir tıp sınıf uzmanlığı özelleştirmesi olan Kahraman Yetenekleri; Dark Ranger, Farseer ve daha fazlası dâhil olmak üzere Warcraft evrenindeki en uygun bilinen arketipler temel alınarak modellendi. 
 • Çöküntüler: 1-5 oyuncuyu destekleyecek formda kullanıcı sayısına nazaran zorluğu esnekçe ölçeklenebilen ve manalı ilerlemeler sunan, dünyaya kusursuzca entegre edilen yeni ve küçük maceralar.
 • Warband’ler: Birden fazla karakteri olan oyuncular için ömür kalitesi özelliği olan Warband’ler depoların, itibarların, transmogların, ve daha fazlasının tüm oyuncu karakterleri ortasında paylaşılabilmesini sağlayacak. 

 

Ön Satın Alım Seçenekleri

World of Warcraft: The War Within bugün Battle.net mağazasında dijital ön satın alıma açıldı:

 • The War Within: Base Edition – 1299,99 TL
  1. World of Warcraft: The War Within Ön Satın Alımı
  2. World of Warcraft: Dragonflight* için erişim
  3. Geliştirilmiş 70. Düzey karakter yükseltme, oyuncuların yakında çıkacak olan Guardians of the Dream Dragonflight içerik güncellemesine hiç vakit kaybetmeden geçmelerine imkan tanıyor.
  4. 500 Trader’s Tender
 • The War Within: Heroic Edition – 1819,99 TL
  1. Tüm Base Edition özellikleri
  2. Algarian Stormrider bineği ve özel dinamik uçuş yarış parkurlarına erişim
  3. Yükseltilebilir Stormrider’s Attire transmog seti
  4. Toplam 750 olmak üzere ek 250 Trader’s Tender
 • The War Within: Epic Edition – 2339,99 TL
  1. Tüm Vase ve Heroic Edition özellikleri
  2. World of Warcraft: The War Within** için Beta erişimi
  3. Genişletme paketinin asgarî üç gün öncesinde erken erişim***
  4. Squally the Storm Hatchling pet’i
  5. Sandbox Storm Grifonu oyuncağı
  6. Toplam 1.000 olmak üzere ek 250 Trader’s Tender
  7. 30 günlük abonelik süresi
İlginizi Çekebilir;  Akkuyu NGS'de Tam Ölçekli Simülasyon Merkezi Devreye Alındı 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.