Trabzon son dakika 2023

BlizzCon’da Duyuru: 30 Kasım’da yeni WoW Classic Sezonunu keşfet

BlizzCon’da Duyuru: 30 Kasım’da yeni WoW Classic Dönemini keşfet

 

Barındırdığı tehlikeli düşmanlar, keşfedilecek topraklar ve yardıma muhtaç sakinleriyle Azeroth uzun müddettir bir ihtimaller dünyası. World of Warcraft Classic, oyuncuları bir sefer daha Azeroth’a dönüp yeni bir seyahate çıkmaya davet ediyor. Olağan yeniliklerle… BlizzCon’da yeni duyurulan ve 30 Kasım’da çıkacak olan Keşif Sezonu’nda oyuncular keşfin ve deneyin sahip oldukları karakter için yeni yeteneklerin ve oyun usullerinin kilidini açma yolunda büyük kıymet taşıyacağı orijinal bir maceraya atılacak.

Classic Devir diyarlarından erişilebilen Keşif Dönemi, ortalarında şunlar da bulunan yeni özellikler ve eşsiz kural sistemleriyle gelecek:

 • RÜNLER
  1. Oyuncuların dünyanın dört bir yanında onlara kimileri daha evvel WoW Classic sınıflarının kullanımına sunulmamış yeni yeteneklere erişim imkânı verecek özel rünler keşfetmeleri gerekecek.
 • RÜN İŞLEME
  1. Oyuncular, çarpışmada değilken yetenek değiştirme imkanı sunup onları deney yapmaya teşvik edecek rün sürece aracılığıyla hudutlu bir sayıda rün uygulayabilecek.
 • Aşamalı Düzey Hududu Artışları
  1. Başlangıçta 25’le hudutlu olacak Keşif Dönemi düzeyi vakitle artarak her düzey bandında değişen ve daha yenilikçi bir oyun sonu tecrübesi sunacak.
 • Yeniden Tasarlanmış Classic Zindanları
  1. Önceden 5 oyunculuk bir düzey atlama zindanı olan ve oyuncuların dizilimlerini sınayacak heyecan verici zorluklar sunmak için yine tasarlanmış işveren müsabakalarıyla baştan işlenen 10 oyunculuk 25. düzey Blackfathom Derinlikleri baskınından başlayarak her basamağın düzey hududuyla oyunculara deneyimleyebilecekleri yeni içerikler sunulacak.
 • Dünya PvP Etkinlikleri
  1. Yeni baskınlara ek olarak her düzey bandının hudut bölgesinde oyuncuların yeni yeteneklerini birbirlerine karşı test edebileceği dünya PvP aktiflikleri yapılacak. 25. düzey başlangıç PvP bölgesi, Ashenvale’da olacak. 

Keşif Dönemi hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesini ziyaret et. 

İlginizi Çekebilir;  Vatandaşlarımızın Sağlığı Önceliğimiz

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.