Trabzon son dakika 2023

BlizzCon’da Duyuru: Deathwing, Cataclysm Classic ile Azeroth’a dönüyor

 

BlizzCon’da Duyuru: Deathwing, Cataclysm Classic ile Azeroth’a dönüyor

 

Deathwing the Destroyer, çok yakında geçtiği kıtalarda dünyanın tabiatını sonsuza dek değiştirecek derin bir yara bırakarak Azeroth’a dönecek. BlizzCon Açılış Seremonisinde de duyurulduğu üzere üçüncü büyük World of Warcraft genişleme paketi Cataclysm Classic; geliştirilmiş düzey atlama tecrübesi, yeni zindan zorluğu sistemi ve daha ziyadesiyle yeni bir WoW Classic çağı getirecek!

2024’te çıkacak olan Cataclysm Classic, beraberinde bol ölçüde yeni içerik ve birkaç kalite değişikliği getirecek. Yenilikler ortasında şunlar bulunuyor: 

 • Yeni Düzey Hududu: 85
 • Yeni Irklar: Worgenlar ve Goblinler
  1. Alliance’ta müttefik ararken yabanî içgüdülerinin üstesinden gelmiş, lanetli Gilneas sakinleri olan gizemli ve şevkli Worgenlar olarak oyna.
  2. Ada ülkeleri, Deathwing tarafından yok edildikten sonra yeni yuvalarını Horde’da gören, gemileri batmış Bilgewater Karteli Goblinlerine yardım et.
 • Yeni Meslek: Arkeoloji
  1. Arkeoloji, oyunculara Azeroth’taki hafriyat alanlarını keşfederek dünyanın tarihi kıymet taşıyan ırklarının geçmişine dair daha şey öğrenip bir yandan da mükafatlar kazanma imkanı sunar.
 • Biraz çağdaşlaştırma: 
  1. Cataclysm Classic genişleme paketinin 2010 yılındaki birinci çıkışında bulunmayan sonlu sayıda özellik: 
   • Artırılmış ve tertibe konmuş düzey atlama: İçerik güncellemelerindeki yüksek tempoyla oyuncuların yeni genişleme paketine daha süratli geçebilmeleri için düzey atlama suratları düzenlenecek.
   • Genişletilmiş koleksiyon arayüzü: İlk defa Wrath Classic ile tanıtılan özellik, yeni transmog sisteminin hesap çapında idaresine imkan sunacak. 
   • Zindan zorluğu değiştiriciler: Wrath Classic ile çıkan Titan Rune zindanı sistemi, zindancıların önüne yeni zorluklar çıkarmak için dönecek.
 • Deathwing’in dönüşünü kutlamak için seçilebilir paketler
  1. Toprağın Bekçisi’nin dönüşünü kutlamak isteyen Classic oyuncuları için bugünden itibaren iki yeni paket sunulacak:
   • Blazing Heroic Pack, 30$: İkisi de çağdaş oyunda ve Classic’te kullanılabilecek uçan Ragnaros bineği ve Lil’ Wrathion pet’i ile ikisi de Classic’e özel bir alaca karanlık tarikatçısı transmog seti ve bir goblin kasabası oyuncağı içerir.
   • Blazing Epic Upgrade, 80$: Heroic Pack’teki tüm öğelere ek olarak bir 80. düzeye yükseltmesi (yakalama ekipmanı, çantalar ve küçük bir ölçü altınla beraber) ve 30 günlük oyun mühleti.
İlginizi Çekebilir;  Yenişehir Belediyesinin hizmet kalitesi belgelendi

Cataclysm Classic hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesini ziyaret etmeyi unutma. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.