Trabzon son dakika 2023

Borusan’dan “Çarpan Etkisi” yaratan podcast serisi

Borusan Kümesi, kültürel dönüşüm seyahatine istikamet veren kıymetler ve kültürel prensiplerini ele aldığı bir podcast serisini hayata geçirdi. Farklı konukların yer aldığı Çarpan Tesiri isimli serinin moderatörlüğünü gazeteci ve müellif Nilay Örnek yapıyor.

 Borusan Kümesi, kıymetlerini ve prensiplerini geleceğe uyumlamak gayesiyle hayata geçirdiği BorusanX kültür dönüşümü projesinin bir modülü olan podcast serisini hayata geçirdi

Borusan için kurum kültürünün tarifi olan BorusanX ile Kümesi hamasetle harekete geçirmeyle birlikte verimliliği, muvaffakiyetleri ve memnunluğu çarpan tesiriyle artırma hedefleniyor. BorusanX birebir vakitte açık bağlantısı, ortak aklı ve iş birliğini çoğaltan, artıran bir çalışan tecrübesi yaratıyor. Bu nedenle, BorusanX’i merkezine alan podcast serisine Çarpan Etkisi ismi verildi.

Çarpan Etkisi’nde Borusan Grubu’nun ülkü kültür ve kıymetlerini yaşatmak, Küme dışında da tesir alanlarını genişletmek ve şirket kültürünün yayılımını artırmak gayesiyle yayına alınan podcast serisi husus başlıkları ve konukları dikkat çekiyor.

Podcast serisinin moderatörlüğünü gazeteci ve müellif Nilay Örnek yaparken serinin birinci konuğu klinik psikolog Beyhan Budak oldu. Sohbette açık sözlülük, diyalog ve yapan çatışma mevzularına değinildi. Serinin ikinci konuğu olan Türkiye Bayan Dernekleri Federasyonu Lideri Canan Güllü ile de kapsayıcılık, fırsat eşitliği, adalet bahisleri ele alındı.

İlerleyen günlerde Mert Fırat, İzel Levi Coşkun, Gürer Aykal ve Şahika Ercümen, Çarpan Etkisi’nin konuğu olurken sürdürülebilirlik, ortak akıl, güçlendiren liderlik ve hamasetle harekete geçme başlıklarına değinilecek.

Yayınlar Borusan Holding Spotify hesabından Çarpan Tesiri çalma listesi üzerinden dinlenebiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Necip Fazıl Kısakürek'in hayatı ve eserleri konuşuldu

Yoruma kapalı.