Trabzon son dakika 2023

Bosch Home Comfort, yeşil yaşam için tüm paydaşlarını birlikte yenilenmeye davet ettiği ‘RenewTogether’ platformunu duyurdu

Bosch Home Comfort, yeşil hayat için tüm paydaşlarını birlikte yenilenmeye davet ettiği ‘RenewTogether’ platformunu duyurdu

 

  • Bosch Home Comfort Türkiye, ‘RenewTogether (Birlikte Yenilenme)’ mottosuyla iklimlendirme bölümündeki dönüşüme liderlik edecek ve paydaşlara iklim değişikliği ve yeşil teknolojiler hakkında şimdiki bilgileri ele alacak bir bağlantı platformunu başlatıyor.

 

İstanbul – Bosch Home Comfort Group Türkiye, iklimlendirme bölümündeki dönüşüm doğrultusunda kesiminin geleceğini şekillendirmede öncü rolünü güçlendiriyor. Şirketin sürdürülebilirlik ve yeşil teknolojilere olan bağlılığını bir kere daha vurgulayarak hayata geçirdiği ‘RenewTogether’ platformu, tüm paydaşları birlikte yenilenmeye davet ediyor. Platform, iklim değişikliği ve yeşil teknolojiler hakkında bilgilendirme sağlayacak, yeşil hayat için paydaşlara yol gösterici olacak.

 

Bosch Home Comfort, küresel marka vizyonu olan “Make.Home.Comfort.Green”den hareketle etraf ve iklim alanında Ekoloji (Ecology), son kullanıcıya yönelik alanda Toplum (Society) ve tüm paydaşlar için sürdürülebilir pahalar üretmek üzere Sürdürülebilir İnovasyon (Sustainovation) başlıklarında projeler üreterek hayata geçiriyor. Karbon emisyonlarını azaltma, yeşil güç kullanımını artırma ve toplumsal sorumluluğa katkı sağlama hedefiyle sürdürülen faaliyetler, gelecek jenerasyonlar için daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya inşa etme gayesi doğrultusunda kararlılığı gösteriyor.

 

İş ortaklarıyla birlikte yenileniyor

Bosch Home Comfort, “RenewTogether” platformu aracılığıyla iş ortaklarını yenilenmeye davet ederken, iş ortaklarının ve toplumun yeşil hayatın bir modülü haline gelmesini teşvik ediyor. Konuttaki konforu yine tasarlamak ve yeşil dönüşüm konusunda liderlik yapmakta kararlı olduklarını belirten Bosch Home Comfort Group Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, “İş ortaklarımızla birlikte bugüne kadar birçok başarılı periyoda imza attık, teknolojilere ve sektörel dönüşümlere istikamet verdik. İklimlendirme dalımız yepisyeni bir periyoda başlıyor. Artık yeniliklere süratli ahenk sağlama, birlikteliğimizden güç alarak yenilenme vakti. RenewTogether platformumuzda, başta dalımızın geleceğiyle ilgili yeni haberler olmak üzere dünyanın gidişatıyla ilgili bilgiler paylaşacağız. Ekolojik, rakamsal datalar aktaracağız. Yeşil Hayat başlığında etraf, yenilenebilir güç üzere ekolojik istikrarımıza tesir eden değişimleri, tüketicilerdeki davranışları ve toplumsal sorumluluk projelerimizi ileteceğiz” tabirlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir;  Bayraklı Belediyesi 'Yeşil Gelecek' için harekete geçti

 

Bu seyahatinde iş ortaklarını birlikte yenilenmeye ve güç birliği yapmaya davet eden Arman, “İş ortaklarımız işlerini başarılı devam ettirebilmek için kesimdeki değişikliklere ayak uydurmak ve yeşil dönüşümün bir kesimi olmak zorunda. Bu seyahatlerinde onların destekçisi olacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.