Trabzon son dakika 2023

Bristol Myers Squibb Türkiye’de Üst Düzey Atama

Bristol Myers Squibb (BMS) dünya genelinde yenilikçi ilaçlar geliştirerek pazara sunan önde gelen bir biyofarma şirketi olarak, Türkiye’deki İnsan Kaynakları grubunda küresel atamalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Halihazırda BMS Türkiye & Hindistan’dan Sorumlu İK Yöneticisi olarak misyon yapan, alanında tecrübeli Mine Uzun’un, Türkiye ve Hindistan sorumluluklarına ilaveten, İsrail’in de İK Yöneticiliği rolünü üstlendiği duyuruldu.

Bristol Myers Squibb İnsan Kaynakları Departmanı’nda kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile tanınan Mine Uzun, vazife alanı genişletilerek, üç ülkede İK stratejilerinin belirlenmesi için ülke idare takımlarının üyesi olarak çalışmalarını sürdürecek.

Bu doğrultuda, şirketin lokal ve küresel stratejilerinin muvaffakiyetle uygulanmasına katkıda bulunmaya ve BMS’nin İsrail, Türkiye ve Hindistan’da insan kaynakları alanındaki iş gücü planlaması, stratejik yetenek idaresi, örgütsel aktiflik, değişim idaresi, çeşitlilik & dahiliyet üzere öncelikli amaçlarına ulaşmasını sağlamaya devam edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  TSB Genel Sekreteri Obalı: "Deprem bölgesindeki hasar ödemeleri 55,5 milyar TL'yi buluyor"

Yoruma kapalı.