Trabzon son dakika 2023

Call of Duty: Mobile®’da 10. Sezon Geliyor: Aynı Zamanda 4. Yıl Dönümü

Call of Duty: Mobile‘ın lansmanından bu yana dört yıl geçti ve 10. Dönem: 4.Yıl Dönümü, 9 Kasım’da TSİ 03:00’da piyasaya sürüldüğünde eski favorileri ve yeni tecrübeleri geri getirecek. Yeni Meydan Savaşı modu, oyuncuları yesyeni bir ada haritasına götürecek ve Kulüp, 3 yıllık bir ortadan sonra Call of Duty: Mobile’a geri dönecek.

Call of Duty: Mobile – 10. Dönem: 4. Yıldönümü, oyunculara Ether – Cennet Kuşu, David Mason – Maestro ve Beatrice – Gececi üzere operatörlerin yanı sıra Makineli Tüfek Bruen MK9, Savaş Uçağı Skor Serisi, Silah Şablonları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty® Puanları üzere yeni fiyatsız ve premium içeriklerle dönem boyunca eklenecek farklı sürprizlerin dâhil olduğu 50 kademeli birbirinden ürkütücü Savaş Bileti mükafatlarını kazanma fırsatı veriyor!

Hadi maskenin gerisinden bir göz atın. Android ve iOS’a gelen Call of Duty: Mobile – 10. Dönem: 4. Yıl Dönümü için tüm ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.
 

  • Yeni Mod: Meydan Savaşı: İçeri Sızma – Call of Duty: Mobile için sıfırdan oluşturulmuş orijinal bir Meydan Savaşı moduna sahip olan Meydan Savaşı: İçeri Sızma, yeni Memnos Adası haritasında geçiyor ve Çok Oyunculu yahut senaryolu tek oyunculu bir vazifede oynanabiliyor.
     
  • Kulübün Dönüşü – İlk olarak Call of Duty: Mobile‘ın birinci yıl dönümünde yer alan Kulüp, 10. Dönem’de 4. Yıl Dönümü için tam vaktinde geri dönüyor. Oyuncular dans pistine çıkabilir, bir seans için DJ’lik yapabilir ve kulüpteki öteki oyuncularla küme kurabilir. Mükafatlar kazanmak için bir boks ringi ve yeni küçük oyunların yanı sıra yeni bir pist de eklendi.
     

Call of Duty: Mobile – 10. Dönem: 4. Yıl Dönümü ayrıyeten yeni Dönemlik Uğraşlar, Çekilişler, Temalı Aktiflik ve daha fazlasının yanı sıra lansman sırasında ve dönem boyunca mağazada yayınlanacak çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek. 

İlginizi Çekebilir;  İzmirli balıkçılar sezonu açtı, siftahı Başkan Soyer yaptı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.