Trabzon son dakika 2023

Canon, PRINTING United Alliance Pinnacle’da 7 ödüle layık görüldü

Görüntüleme teknolojileri başkanı Canon, baskı dalının üst seviye uzmanlarından oluşan heyet heyetinin, 58 kategoride 160’tan fazla eseri değerlendirmesiyle belirlenen PRINTING United Alliance Pinnacle Ödülleri’nde altısı Eser, biri ise Teknoloji kategorisinde olmak üzere 7 mükafata layık görüldü

Canon, PRINTING United Alliance tarafından verilen Pinnacle Eser Ödülleri’nde; Colorado M serisi ile Rulodan Ruloya/Hibrit/Düz Yataklı Yeni Teknoloji kategorisinin galibi olurken, Arizona serisinden 135 GT, 1380 GTF, 1380 XTF, 2380 GTF ve 2380 XTF ile de 5 başka mükafata layık görüldü. Canon, kısa müddet evvel kullanıma sunduğu eşsiz UVgel Beyaz Mürekkep ile ise Pinnacle Teknoloji Ödülü’nün sahibi oldu. 

Pinnacle Awards heyeti, Colorado M serisi ve UVgel mürekkebi etkileyici buldu

Canon’un ödüllü Colorado M serisi ve eşsiz UVgel Beyaz Mürekkebi jüriyi etkileyerek büyük takdir topladı. Colorado M serisi, kullanıcılara değişen ihtiyaçları doğrultusunda yazıcılarını geliştirme seçeneği sunuyor. Kullanıcılar ayrıyeten UVgel’in eşsiz performans avantajlarından faydalanabiliyor ve daha geniş bir uygulama yelpazesinde baskı alabiliyor. Colorado M serisi, birçok kullanıcının baskı hacminin artmasına ve iç dekorasyon üzere iş segmentlerinde yeni, bedelli uygulamalarla tekliflerini genişletmesine yardımcı olurken beyaz mürekkep ve çok katmanlı baskı seçenekleriyle perakende ve konaklama kesimleri için yeni fırsatlar yaratıyor. 

Arizona beş Pinnacle Eser Mükafatı kazandı

Canon, Arizona portföyünde birçok gelişme gerçekleştirdi ve son olarak bu yıl Arizona 1300 serisine FLOW teknolojisini ekledi. Bu gelişmeler sonucu Arizona 135 GT, Arizona 1380 GTF, Arizona 1380 XTF, Arizona 2380 GTF ve Arizona 2380 XTF UV/Lateks Düz Yataklı kategorilerinde girdiği 5 yarıştan birincilik elde etti. Arizona ailesi, ödüllü üçüncü kuşak VariaDot baskı teknolojisiyle öne çıkıyor. Bir Canon yeniliği olan FLOW teknolojisi sayesinde, her boyut ve haldeki panolar ortasında geçiş yapmak hızlanıp kolaylaşırken kullanıcılar değerli ölçüde vakit tasarrufu sağlıyor. 

İlginizi Çekebilir;  Yazılımda Nitelikli Personel İhtiyacı Büyüyor

Canon Europe Pazarlama ve İnovasyon, Geniş Formatlı Baskı Kümesi EMEA Yöneticisi Mathew Faulkner “PRINTING United Alliance tarafından bir sefer daha birden fazla Pinnacle Eser Mükafatı ile onurlandırıldığımız için çok heyecanlıyız. Birçok farklı çıktı teknolojisi kategorisinde ödüllendirilmek bizim için gurur verici. Canon’un geniş formatlı grafik pazarındaki araştırma ve geliştirme çalışmalarına, daima olarak öğrenmeye çalıştığımız, kullanıcılarımızın gereksinimleri istikamet veriyor. Bu mükafatları müşteri odaklı yaklaşımın bir delili olarak görüyor ve bu yenilikçi tahlillerin müşterilerimizin işletmeleri üzerindeki olumlu tesirini bir sefer daha doğruluyoruz. Colorado ve Arizona eser serilerimizin hiç elbet, kullanıcıların kârlarını artırmalarını, yeni yüksek pahalı eserlerle uygulama imkanlarını genişletmelerini ve iç dekorasyon, tabela, ambalaj üzere yeni heyecan verici pazar fırsatlarına açılmalarını sağlamaya devam edeceğini ön görüyoruz” diyerek hislerini lisana getirdi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.