Trabzon son dakika 2023

Cengiz Kurtoğlu, şarkılarıyla Karamürsel’i salladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, “Kocaeli’de Yaz Neşesi” aktiflikleri kapsamında Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılını Cengiz Kurtoğlu konseriyle kutladı. Fantezi müziğin güçlü sesi Cengiz Kurtoğlu, Karamürsel Kordon kıyısında sevenleriyle buluştu. Karamürselli vatandaşlar usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu’nun unutulmaz müziklerine daima bir ağızdan eşlik etti. Konsere Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın ve Karamürsel Belediye Lideri İsmail Yıldırım da katıldı. Lider Büyükakın yaptığı konuşmada, Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılını kutladı. Gecede usta sanatkara Lider Büyükakın, Karamürsel Sepeti ikram ederken, Karamürsel Belediye Lideri İsmail Yıldırım ise tablo takdiminde bulundu.

 

TÜM MÜZİKLER DAİMA BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi her sene olduğu üzere bu yıl da yaza harika bir giriş yaptı. Büyükşehir’in sevilen sanatçı Cengiz Kurtoğlu’nu hayranlarıyla buluşturduğu konsere ilgi büyük oldu. Karamürsel kordon kıyısını erken saatte dolduran vatandaşlar, Kurtoğlu’nun unutulmaz yapıtlarını daima bir ağızdan söyledi. Arabesk ve hareketli müziklerin arka arda söylendiği gecede Cengiz Kurtoğlu sahne performansıyla sevenlerinden tam not aldı. Kurtoğlu’nun samimiyeti herkesi mest etti.

 

“DUYANLARA DUYMAYANLARA”

Fantezi müziğin efsane ismi Cengiz Kurtoğlu, “Duyanlara Duymayanlara” isimli müziğini söylediğinde yer yerinden oynadı. Kurtoğlu’nun güçlü yorumuyla söylenen müzik dakikalarca alkışlandı. Unutulmaz bir gece yaşayan vatandaşlar, kendilerini Cengiz Kurtoğlu konseri ile buluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Başkan Dündar personel ile bayramlaştı

Yoruma kapalı.