Trabzon son dakika 2023

CEPTETEB Mobil kullanıcılarına özel iPhone 14, Apple Watch 8 veya Airpods Pro kazanma fırsatı

Türk İktisat Bankası (TEB), taşınabilir bankacılık uygulaması CEPTETEB Taşınabilir kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında CEPTETEB Taşınabilir üzerinden süreç yapan mevcut ve yeni müşteriler, iPhone 14, Apple Watch 8 yahut Airpods Pro armağanlarından birini kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyaya katılmak için CEPTETEB Mobil’de yer alan Kampanyalar sekmesinden “Katıl” butonuna tıklayarak; CEPTETEB Mobil’i fiyatsız olarak indirip uygulama üzerinden yeni müşteri olanlara 3, başka banka hesaplarını uygulamaya ekleyenlere 2 çekiliş hakkı tanınan kampanya kapsamında, CEPTETEB Taşınabilir üzerinden kredi kartı başvurusu yaparak 1, otomatik fatura talimatı vererek 1, QR ile para çekerek 1, yatırım hesabı açarak 1 ve Kolay Adres tanımlayarak 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 10 çekiliş hakkı elde edilebiliyor.

 

Kampanyadan faydalanmak için son tarih 30 Eylül

30 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında CEPTETEB Taşınabilir kullanıcıları ve birinci sefer müşteri olanlar, taşınabilir uygulama üzerinden yaptıkları süreçlerle 3 adet iPhone 14, 5 adet Apple Watch 8 yahut 15 adet Airpods Pro’dan birini kazanma bahtını yakalayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ege Üniversitesiden "100. Yıl Kan Bağışı Can Bağışı Kampanyası"

Yoruma kapalı.