Trabzon son dakika 2023

Cin Metin’in ilk teklisi ‘Beni Kaybettin’ tüm dijital platformlarda!

Toplumsal medya platformlarının sevilen fenomeni Cin Metin, müzik dünyasına büyük bir sürprizle adım attı. “Beni Kaybettin” ismini taşıyan birinci single çalışması, müzikseverlerle buluştu. 

Aydın Söke’de yer alan ve halk ortasında “Cinli Köy” olarak bilinen Kızılkarlar’da gerçekleştirilen görüntü klip çekimi, eğlenceli ve göz alıcı sahnelerle dolu. Cin Metin‘in enerjik performansı, kendine mahsus stili ve müziğin sıcak melodileri, bu klip ile bir ortaya gelerek unutulmaz bir görsel tecrübe sunuyor.

Beni Kaybettin” müziğinin kelamları ve müziği Cin Metin’e ilişkin. Aranjesi ise Mahmut Görgen tarafından yapıldı. Projenin üretimini Medya Martı‘nın üstlendiği müzik Medya Martı etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluştu. Bu özel çalışmanın görüntü klibi, WM Music YouTube kanalında izlenebilir.

Cin Metin, toplumsal medya üzerindeki muvaffakiyetini profesyonelliğe taşıyarak hayranlarını etkilemeyi hedefliyor. Kendine has stili ve eğlenceli performansıyla dikkat çeken Cin Metin, “Beni Kaybettin” ile müzik dünyasında isminden kelam ettirecek üzere görünüyor. “Beni Kaybettin” tüm dijital platformlardan da dinlenebilir bir durumda.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Çin'e dış ticaret açığını Egeli ihracatçılar kapatacak

Yoruma kapalı.