Trabzon son dakika 2023

Cüneyt Özdemir imzalı belgeseller çok yakında sadece Gain’de!

Dijital yayın platformu GAİN yeni dönem için tecrübeli gazeteci Cüneyt Özdemir ile el sıkıştı. YouTube kanalında gerçekleştirdiği yayında haberi veren Özdemir, belgeselleriyle çok yakında GAİN seyircisiyle buluşacağını müjdeledi.

Yeni yayın periyodunda birbiri gerisine gerçekleştirdiği güçlü işbirlikleriyle isminden kelam ettiren GAİN, çok konuşulacak yeni bir isimle anlaştı. Buna nazaran, tecrübeli gazeteci Cüneyt Özdemir’in imzasını taşıyan birbirinden ilgi cazibeli belgeseller çok yakında GAİN’de olacak.

Bugün gerçekleştirdiği YouTube yayınında haberin ayrıntılarını paylaşan Özdemir, kendisine sık sık farklı mecralardan teklif geldiğini lakin bu vakte dek bu tekliflere sıcak bakmadıklarını tabir etti ve “Bu sefer kuralımızı bozduk ve GAİN’den gelen teklifi heyecanla kabul ettik” diye ekledi. Cüneyt Özdemir ayrıyeten YouTube yayınlarına son vermediğinin de altını çizdi.

 

TÜRKİYE BU BELGESELLERİ KONUŞACAK

Türkiye önümüzdeki üç yıl boyunca GAİN’de nizamlı olarak her ay yayınlanacak üretimleri tartışacak, herkes Cüneyt Özdemir belgesellerini konuşacak. Bu kapsamda; siyaset, tanınan kültür, yurt dışı üretimleri ve farklı hususlardaki belgeseller ile milletlerarası işlere imza atılacak.

Cüneyt Özdemir; gazeteci, muharrir, haberci, sunucu ve belgeselci kimliklerine ek olarak son devirde YouTube kanalında gündemi değerlendirdiği yayınlarla da milyonlara ulaşmıştı.

Kısa bir mühlet evvel Babala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur’la anlaşan GAİN, bu atılımla önümüzdeki periyotta dizi ve sinemaların yanı sıra ses getiren yepyeni belgesel ve programlarıyla da farklı beğenilere hitap ederek tezli bir dönem geçireceğinin sinyallerini veriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ara Güler Arşivinden 'Renkli Anadolu' Sergisi Ziyarete Açıldı

Yoruma kapalı.