Trabzon son dakika 2023

DeFacto’nun yatırımları okyanusları aştı

DeFacto’nun yatırımları okyanusları aştı

 

Türkiye’nin küresel moda markası DeFacto, dünya çapında açtığı yeni mağazalar ile büyümesini sürdürüyor. 100 ülkede 500’ü aşkın offline mağazası ve online satış kanallarıyla faaliyetlerine devam eden DeFacto, Hint Okyanusu’nda yer alan Mauritius Adası’nda yeni mağazasını açtı. ‘Ulaşılabilir Moda’ vizyonuyla 5 kıtada uygun fiyatlı eserlerini tüketicilerin beğenisine sunan DeFacto, Tribeca AVM içerisinde 630 metrekarelik iki katlı mağazası ile hizmet verecek.

 

Türk hazır giysi ve moda bölümünün memleketler arası arenaya taşınmasına öncülük eden DeFacto, 100 ülkede 500’ü aşkın offline mağazası ve online satış kanallarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya ve Avustralya’ya kadar 5 kıtaya ulaşan DeFacto’nun mağaza yatırımlarına eklediği son ülke, Hint Okyanusu’nda yer alan Mauritius Adası oldu.  

 

“Ulaşılabilir Moda” vizyonu ile küreselleşme amaçları doğrultusunda stratejik adımlar atmaya devam eden DeFacto’nun okyanusun ortasındaki birinci mağazası, Tribeca AVM içerisinde 630 metrekarelik satış alanı ile iki katta hizmet verecek. Bayan, erkek, çocuk ve bebek eserlerinin yer aldığı mağazada toplamda 17 bin eser Mauritius halkına sunulacak. 

 

Toplamda 100 ülkede 100 milyonlarca müşteriye hizmet veren DeFacto, büyümesine yeni yatırımları ile devam edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yapay Zeka ile 9 Eylül Videosu Hazırlandı

Yoruma kapalı.