Trabzon son dakika 2023

Dostum Bisiklet Sporcusu Dünyaca Ünlü Rakiplerle Yarıştı

İnegöl Belediyesi DOSTUM bisiklet grubu atleti Murat Pehlevan, Sakarya Dağ Bisikleti Yarışlarında Dünya çapında rakiplerle gayret ederek yarışlarda puan alan 3 Türk atletten biri olmayı başardı.

Sakarya’da her yıl olduğu üzere tekrar bu yıl da dünyanın dört bir yanından bisiklet tutkunları buluşuyor. 2 Dünya Kupası ve 1 Avrupa Kupası’na mesken sahipliği yapılacak yarışlar 17 Mayıs’ta büyük bir coşkuyla başladı. 11 Haziran’a kadar devam edecek yarışlara, ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından profesyonel bisiklet atletleri iştirak sağlıyor.

DOSTUM ATLETİ PERFORMANSIYLA İSMİNDEN KELAM ETTİRDİ

Yarışmaların MTB CUP kısmı 17 Mayıs’ta saat 16.00 ile 19.00 ortasında ve 19 Mayıs’ta 20.30 ile 22.30 ortasında yapıldı. Bu tarihlerde gerçekleştirilen Memleketler arası Sakarya Dağ Bisikleti Yarışlarında İnegöl Belediye Spor Kulübü DOSTUM Bisiklet Kadrosu atleti Murat Pehlevan da yerini aldı. Dünya çapında değerli rakiplerinin olduğu yarışlarda Murat Pehlevan, puan alan 3 Türk atletten biri olmayı başardı. Başarılı sportmen, yarışlarda ülkemiz ve kentimiz ismine puanlar alarak isminden kelam ettirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ayşe Başaran, Sakıp Sabancı Spor Ödülü'nün Sahibi Oldu

Yoruma kapalı.