Trabzon son dakika 2023

Dostum Bisiklet Takımı Kocaeli’den 3 Madalyayla Döndü

Kocaeli’de gerçekleştirilen Milletlerarası Kocaeli MTB CUP yarışlarından İnegöl Belediyespor DOSTUM bisiklet atletleri 3 madalyayla döndü.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Milletlerarası Bisiklet Birliği UCI (Union Cycliste Internationale) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Memleketler arası Kocaeli Dağ Bisikleti Kupası yarışları 02-03 Eylül tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi. Memleketler arası yarışlar, 2 erkek ve 2 bayan olmak üzere toplam 4 kategoride gerçekleşirken, ulusal yarışlar ise 9 erkek ve 5 bayan olmak üzere toplam 14 kategoride yapıldı.

 

İNEGÖLLÜ SPORTMENLER GÖZ DOLDURDU

3 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen yarışlara İnegöl Belediyespor DOSTUM bisiklet ekibi atletleri damga vurdu. U17 kategorisinde gayret eden Furkan Çamlıdere 1’inci olurken, U17 kız kategorisinde gayret eden Nisanur Acar ile master kategorisinde yarışan Engin Karabacakoğlu 2’nci olmayı başardılar. Milletlerarası kategoride gayret eden, birebir vakitte İnegöl Belediyespor grup antrenörü olan Murat Pehlevan da yarışı 8’inci tamamlayarak grubumuz ve ülkemiz ismine UCI puanları almayı başardı. İnegöl Belediye Spor Kulübü bisiklet grubu toplamda 3 madalya ile İnegöl’e döndü.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Kocaeli'de Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası Yarışları start aldı

Yoruma kapalı.