Trabzon son dakika 2023

Elektrikli Araçlara Özel Tasarlanan İlk Kasko Aksigorta’dan

Aksigorta, yeni kuşak sigortacılık anlayışıyla eser ve hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. Kesime öncü olacak sürdürülebilir uygulamaları hayata geçiren Aksigorta, Türkiye’de bir prensip imza atarak yalnızca elektrikli araç müşterilerine özel yeni bir eser geliştirdi. e-kasko ismi verilen bu yeni eser; yanlış şarj dolumundan, şarj ekipmanlarının çalınmasına, pil garantisinden yerinde şarj hizmetine ve e-şarj hizmetinde %10 indirim avantajına kadar sunduğu sayısız garanti ile elektrikli araç kullanıcılarının itimatla yol almasını sağlıyor.

05 Eylül 2023, İstanbul – Yeni kuşak sigortacılık anlayışı ile sürdürülebilir tahliller üreten Aksigorta, Türkiye’de bir unsur daha imza atarak sadece elektrikli araçlar için tasarlanmış birinci ve en kapsamlı kasko poliçesini hayata geçirdi. Sayıları süratle artan elektrikli araç kullanıcılarının kendisini inançta hissedeceği yeni bir eser sunan Aksigorta, e-kasko ile elektrikli araç sahiplerine özel sayısız teminat sunuyor. e-kasko sahipleri, yanlış şarj dolumu, aracın tamir olacağı servise uzaklık sınırsız çekim, şarj ekipmanlarının çalınması, pil teminatı ve şarj bitimine karşı dayanak üzere yalnızca e -kasko’da bulunan pek çok teminat seçeneğine de sahip olacaklar. Tıpkı vakitte Aksigorta müşterileri e-şarj hizmetinde %10 indirim avantajı da elde edecek. Elektrikli araç kullanıcılarının en büyük kabuslarından biri olan şarj bitmesiyle yolda kalma sıkıntısına da bu poliçe içerisinde teminat tanımlandı. Kullanıcıların bu tedirginliğini e-kasko ile ortadan kaldıran Aksigorta, aracın sürüş esnasında şarjının bitmesi durumunda İstanbul ili özelinde yerinde şarj hizmeti sağlıyor. 

Aksigorta’nın geleceğin teknolojilerine uygun tahliller geliştirdiğinin altını çizen Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Türkiye’de elektrikli araçlara yönelik ilgi giderek artıyor. Açıklanan son datalara nazaran, 2023 yılının birinci çeyreğinde elektrikli araç satışlarında %251 oranında bir artış yaşandı. Elektrikli araç kategorisi, bilhassa ülkemizde çok yeni ve süratli gelişiyor. Bu kategoriye dair muhtaçlıklar, beklentiler tam barizleşmiş durumda değil. Aksigorta olarak biz de hem bu ekosistemi oluşturan paydaşlar hem de müşterilerimizi dinleyerek beklenti ve gereksinimleri belirledik. Bu doğrultuda, kapsamlı bir elektrikli araç garanti paketi olan e-kasko’yu oluşturduk. Müşteri içgörüleriyle tasarlanan e-kasko, değişen müşteri trendlerini ve geleceğin teknolojilerini kapsamasının yanı sıra bizim sürdürülebilirlik vizyonumuzla da hayli uyuşuyor. e-kasko poliçesi yaptıran müşterilerimiz ismine Ege Orman Vakfı aracılığıyla fidan dikerek de onların karbon ayak izini azaltma çalışmalarına takviye olacağız. Sürdürülebilirlik bakış açımızla faaliyet gösterdiğimiz toplumun kalkınması, refahı ve daha düzgün bir yaşama erişmesi için program ve projeler tasarlayarak, ekonomik büyümeyi desteklemek için olumlu tesir yaratmaya aracı olacak farklı branşlardaki eserlerimizle de yeni avantaj ve hizmetlerle sürdürülebilirliğe katkı sağlamaya devam edeceğiz’’ diye konuştu.

İlginizi Çekebilir;  Schneider Electric, Net Sıfır Binalar Alanında Yenilikçi Liderlerle Bir Araya Geldi

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.