Trabzon son dakika 2023

Faker ve weıbo gamıng worlds 2023’te team razer bayrağını dalgalandırdı !

FAKER VE WEIBO GAMING WORLDS 2023’TE 

TEAM RAZER BAYRAĞINI DALGALANDIRDI! 

Team Razer; Lee “Faker” Sang-hyeok’u 4. Dünya Şampiyonası için ve Weibo Gaming’i 2023 Dünya Şampiyonası’ndaki muazzam gayretleri için kutlar. 

Seul, Güney Kore – Oyuncular için önde gelen küresel hayat usulü markası Razer™; SK Telecom T1’in galip geldiği, Faker (SK Telecom T1 adına) vs. Weibo Gaming’in 2023 Dönemi Dünya Şampiyonası (Worlds 2023)’ndaki imrenilen şampiyonluk unvanı için çaba ettiği tarihi hesaplaşmasını duyurdu. 

Team Razer’ın 2023 Dünya Şampiyonası’ndaki inanılmaz performansı, kuruluşun e-sporun sonlarını zorlamaya olan bağlılığının bir ispatıdır. Her iki grubun da eşsiz marifet, stratejik yetenek ve derin oyun anlayışı sergilemesi, Razer’ın espor ihtilalinin ön saflarında yer aldığını bir defa daha kanıtlarken; mükemmelliğe, yeniliğe ve amansız zafer arayışına olan bağlılığını bir sefer daha doğruladı.

Razer Küresel Esports Kıdemli Müdürü Khang Thai, “Hem Faker hem de Weibo Gaming’in yeteneklerini Dünya Şampiyonası’nda sergilediklerine şahit olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu inanılmaz bir muvaffakiyet ve Razer’ın e-spor atletlerini en son teknolojiyle güçlendirme, harikalık kültürünü teşvik etme ve rekabetçi oyun için yeni standartlar belirleme konusundaki kararlılığını yansıtıyor.”

  Faker – Sahiden Öldürülemez Bir Şeytan Kral  

Bu galibiyetle e-spor tarihine ismini yazdıran Faker, dört League of Legends Dünya Şampiyonası şampiyonluğuna ulaşan tek oyuncu oldu. Faker’ın eşsiz başarısı, onun “LOL’ün en yeterli oyuncusu” statüsünü pekiştiriyor.

Lee “Faker” Sang-hyeok, “Bu mesleğimin en güçlü yılıydı” dedi. “Rakiplerimiz giderek daha yeterli hale geliyor ve MSI’daki hayal kırıklıklarımdan, sakatlığımdan ve Summer Split’ten sonra bugün burada, dünyanın tepesinde duracağımızdan emin değildim. Ekibimle gurur duyuyorum. Bunun için hakikaten çok çalıştılar.”

Razer Grubu, Faker’ı 2021’den beri destekliyor. Buna ek olarak Faker, Razer’ın en tanınan espor fare serisi olan Razer DeathAdder’ı uzun müddettir silahı olarak tercih ediyor. Faker, 500’den fazla galibiyet ve tüm League of Legends Şampiyonası Kore karşılaşmalarında 2.600 kill yanında memleketler arası karşılaşmalarda 100’ün üzerinde galibiyet de dahil olmak üzere birden çok muvaffakiyete ulaşan tek oyuncu olarak rekabeti domine etti.

Kutlamaların bir kesimi olarak Razer, Asya’daki RazerStore’larda çok sayıda seyir partisi düzenledi; buna RazerStore Taiwan, RazerStore Hong Kong, RazerStore Shanghai ve fazlası dahildi. Her iki kadronun taraftarları da toplulukla birlikte favori gruplarına tezahürat yapma, heyecan verici armağanlar kazanma ve daha fazlasına sahip oldu. 

Espor milyonların ilgisini çekmeye devam ederken Razer, espor atletlerini desteklemeye, hayranlar ortasında canlı bir topluluk oluşturmaya ve gelişen espor ortamına katkıda bulunmaya olan sarsılmaz bağlılığını bir sefer daha doğruluyor.

İlginizi Çekebilir;  Oyun oynarken dolandırıcıların tuzağına düşmeyin

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.