Trabzon son dakika 2023

Fuzul Holding, TOGG’u Abu Dhabi’ye Götürdü

Türkiye’nin yerli ve ulusal araba markası TOGG, üretildiği günden bu yana ağır ilgi görüyor. Fuzul Holding de halk tarafından büyük beğeni toplayan ve satışa sunulduğunda önemli oranda talep gören TOGG marka arabanın sahibi olmuştu. Fuzul Holding’in TOGG’u, Cumhuriyetin 100. Yılında Abu Dhabi’de gerçekleştirilen 29 Ekim Resepsiyonu’nda sergilendi.

Fuzul Holding’e ilişkin TOGG, Abu Dhabi’de Türkiye’yi Temsil Etti

Fuzul GYO İdare Şurası Üyesi Zeki Akbal yaptığı açıklamada, “Öncelikle ülkemizde TOGG üzere büsbütün yerli ve ulusal bir araba üretilmiş olmasından ötürü duyduğum gururu defaten belirtmek istiyorum. Fuzul Holding olarak üretildiği andan itibaren büyük ilgi ve beğeni toplayan TOGG marka arabası biz de satın aldık. Abu Dhabi Büyükelçiliği’nden gelen talep üzerine aracımızı Abu Dhabi’de yapılan 29 Ekim Resepsiyonu’nda sergiletmek üzere gönderdik. Böylece şirketimize ilişkin TOGG ile Abu Dhabi’de ülkemizi temsil etmiş olduk.” tabirlerini kullandı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Türkiye'de Baymak ve De Dietrich Markalarıyla Yer Alan BDR Thermea Group, İtalyan G.I. Holding'in Hisselerinin Yüzde 25'ini Satın Aldı

Yoruma kapalı.