Trabzon son dakika 2023

Gemlik Belediyespor yaz okulları yoğun katılımla başladı

Türkiye’nin sayılı altyapı kulüplerinden biri olan ve her yıl yüzlerce atlete eğitim veren Gemlik Belediyespor’da futbol yaz okulu çalışmaları yapay çim alanda başladı. Birinci idmana Gemlik Belediyespor Lideri Durmuş Uslu, Belediye Meclis Üyesi Tekin Rama, İdare Konseyi Üyeleri Fatih Uzun ve Hasret Kılıç Örs’ün yanı sıra çok sayıda veli katıldı.

7 – 14 yaş ortasında ve toplamda dört farklı yaş kategorisindeki gençlere hizmet verecek yaz okulu, 200 çocuğun profesyonel antrenörler eşliğinde spor yapmasını sağlayacak.

 

Uslu, “Sadece spora değil, yeni arkadaşlıklar kurmaya başlayacaksınız”

Gemlik Belediyespor Lideri Durmuş Uslu, Gemlik Belediyespor’un her yıl farklı kategorilerde muvaffakiyetler kazandığını ve bu muvaffakiyetlerin artarak devam ettiğini tabir ederken, “Gemlik Belediyespor olarak ilçemizde daha fazla gencimizin sporla buluşması için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye’de ve Avrupa’da katıldığımız karşılaşmalardan madalyalar ile dönüyoruz. Bu bizim için her vakit gurur verici olmuştur. Bugün, Gemlik Belediyespor yaz futbol okullarımızın birinci idmanına katıldık. Öğrencilerimize şimdiden muvaffakiyetler diliyorum. Unutulmamalıdır ki; spor yalnızca spor yapmak için değil, yeni arkadaşlıklara ve dostluklara yelken açmak içindir. Bu yaz eğitim vereceğimiz öğrencilerimizden futbola yetenekli olanları profesyonel olarak altyapı kadrolarımıza katacak ve karşılaşmalara iştiraklerini sağlayacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Nilüfer'in Sultanları Lige Hazırlanıyor

Yoruma kapalı.