Trabzon son dakika 2023

Gesi Bağları Yeniden Hayat Buldu: Mahmut Görgen ve Fatih Doğukan Yılmaz’dan Muhteşem İşbirliği

Türk halk müziği geleneğinin sevilen yapıtlarından biri olan “Gesi Bağları“, müzikseverlerle buluşmaya hazır! Bu sefer Mahmut Görgen‘in özgün aranjesi ve Fatih Doğukan Yılmaz‘ın etkileyici vocalleriyle dinleyicilere unutulmaz bir tecrübe sunuyor.

Şarkının görüntü klibi de, heyecan verici tabiat görünümleri eşliğinde görsel bir şölen sunuyor. Klibin çekimleri, Türkiye’nin farklı coğrafyalarında yapıldı. Kırklareli – Sakızköy, Muğla – Milas ve Çanakkale – Gökçeada’da gerçekleştirilen çekimlerle, Türkiye’nin varlıklı kültürel mirası da bu özel yapıta eşlik ediyor. Ayrıyeten klipte genç ikiliye başarılı sunucu Ceren Gündoğdu eşlik ediyor.

WM Music‘in YouTube kanalında yayınlanan görüntü klibi, sanatseverleri etkileyici bir müzik ve görsel şölenin içine davet ediyor. Medya Martı etiketiyle tüm dijital platformlarda da yer alan bu özel yorum, Türk müziği tutkunları tarafından ilgiyle karşılanacak üzere görünüyor.

Gesi Bağları“nın bu özel versiyonu, klasik Türk müziğini çağdaş ve etkileyici bir biçimde bir ortaya getirerek dinleyicilere unutulmaz bir tecrübe sunuyor. Fatih Doğukan Yılmaz‘ın his yüklü sesi, Mahmut Görgen‘in Deep House stilindeki yeni düzenlemesiyle buluştuğunda, ortaya çıkan eser müzikseverleri derinden etkileyecek.

Dinleyiciler, “Gesi Bağları“nın bu özel yorumunu Medya Martı etiketiyle dijital platformlardan ve WM Music YouTube kanalından ulaşabilirler. Türk müziğinin güçlü mirasını çağdaş yorumlarla buluşturan bu özel proje, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmaya aday.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Alper Erözer, "Rezil Herif" Adlı Yeni Şarkısını Müzikseverlerle Buluşturdu

Yoruma kapalı.