Trabzon son dakika 2023

Gölcük Diyanet Gençlik Merkezi Hizmete Girdi

Gölcük Belediyesi’nin meclis kararı ile İlçe Müftülüğüne tahsis ettiği eski sıhhat ocağı binası, Diyanet Gençlik Merkezi’ne dönüştürülerek gençlerin hizmetine açıldı.

Gölcük Belediyesi gençlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Gölcük Belediyesi’ne ilişkin olan, daha evvel Yeşilbahar Sıhhat Ocağı olarak kullanılan bina, Gölcük Belediye Meclisi’nin 25.02.2021 tarihinde aldığı kararla Gölcük İlçe Müftülüğü’ne tahsis edilmişti. Tahsisin akabinde başlatılan çalışma ile gençler için tam bir toplumsal merkez haline gelen Diyanet Gençlik Merkezi hizmete açıldı. Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek gençlerle bir ortaya geldi.

GENÇLER İÇİN HER AYRINTI DÜŞÜNÜLDÜ

Özenle üretimi tamamlanan 3 katlı Diyanet Gençlik Merkezi, gençlerin verimli ve hoşça vakit geçirebilecekleri formda tasarlandı. Merkezde, spor alanı, ders çalışma sınıfları ve kütüphane, kafeterya ve toplantı alanları bulunuyor.

GENÇLERİN YETİŞMESİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

Hizmete açılan merkezde incelemeler yaparak bilgiler alan Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, “Sportif faaliyetlerden, ders çalışma alanlarına kadar, geleceğimizin teminatı gençlerimizin yetişmesine büyük katkı sağlayacağını düşündüğüm gençlik merkezinin ilçemize iyi, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Shell Türkiye ve Bilim Virüsü'nün İLERİDE Programı İlk Mezunlarını Verdi

Yoruma kapalı.