Trabzon son dakika 2023

Halkbank’tan Okula Dönüş Kampanyası

Paraflılar bu eğitim-öğretim yılına da Paraf Hoşluklar Dünyası’nın avantajlarıyla başlıyor.

Halkbank, yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanan öğrenci ve aileleri için Paraf Okula Dönüş Kampanyası’nı başlattı. Paraf ve Parafly kart sahipleri, Eylül ayı boyunca okul alışverişi yaparken kazanacak.

Avantajlı eser ve hizmetleriyle hayatı kolaylaştıran Paraf, hoşluklar dünyasıyla yeni eğitim-öğretim yılında da ailelerin ve öğrencilerin yanında. Halkbank, Eylül ayı boyunca giysiden kırtasiyeye, oyuncaktan elektroniğe kadar eğitim alışverişlerinde kullanılabilecek avantajlı Paraf Okula Dönüş Kampanyası’nı başlattı. 

Okul gereksinimlerine özel fırsatlar sunan kampanya kapsamında Paraf ve Parafly kart sahipleri,  ilgili kesimlerden yapılacak 500 TL ve üzeri birinci alışverişten sonraki her 500 TL ve üzeri harcamaya 20, toplamda 200 TL ParafPara kazanacak. Eylül ayı boyunca sürecek kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar 14 Kasım’a kadar kullanılabilecek. 

Aynı gün tıpkı iş yerinden yapılacak harcamaların birincisinin dahil edildiği kampanyaya katılmak için harcama yapmadan evvel Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonunun tıklanması ya da ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekiyor. 

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup, Parafree, Business kartlar, Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan süreçler ile iptal ve iadeler dahil edilmeyecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Dicle Elektrik'ten EPDK Onaylı Sürdürülebilir İzolatör

Yoruma kapalı.