Trabzon son dakika 2023

“Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” iş ortaklarına kazandırıyor

Hepsiburada, platformunda yer alan faal yüz bini aşkın iş ortağına sunduğu “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” servisiyle,  iş ortaklarının reklam harcamalarını en yanlışsız biçimde optimize ederek, %150 daha fazla müşteriye erişmesini ve satışlarını artırmasını sağlıyor.  

Hepsiburada, bünyesinde kurduğu dijital pazarlama tahlilleri üreten ve farklı kanallarda uygulanabilecek stratejik pazarlama faaliyetlerini tek çatı altında toplayan “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri”  servisiyle iş ortaklarına en uygun pazarlama stratejisini sunarak satış ve karlılık maksatlarına ulaşmalarını sağlıyor.

Veri, irtibat kanalları ve dijital reklam teknolojisini bir ortaya getiren “Hepsiburada Pazarlama Çözümleri” servisi, Hepsiburada’dan alışveriş yapan milyonlarca müşterinin muhtaçlıklarını ve ilgi alanlarını tanıyarak, servisten yararlanan iş ortaklarına onaylı ve inançlı datadan yararlanma imkanı sunuyor. Ulaşılmak istenen gaye kitleye, en gerçek vakitte en hakikat kanaldan ulaşma tahlili sunan Hepsiburada Pazarlama Tahlilleri servisinde, platform içi bağlantıdan, toplumsal medya kanallarına, outdoor’dan tematik kanallara uzanan geniş yelpazedeki araçlar kullanılarak yaklaşık %150 kat fazla müşteri erişimi sağlanıyor.

Hepsiburada’nın iş ortaklarına en uygun maliyetli dijital pazarlama ve reklam planlaması hizmeti sunduğu servisiyle ilgili Hepsiburada Pazarlama Bağlantısı ve HepsiAd Küme Yöneticisi Onur Gargılı, “Dijital pazarlamanın üçüncü dalgası olarak kabul edilen perakende medyası aslında tüm dünyada yeni bir alan olarak kabul ediliyor. Hepsiburada olarak, Hepsiburada Pazarlama Çözümleri’nin hayata geçirilmesinin ana nedeni; iş ortaklarımızın amaç kitlelerine hakikat yerde ve vakitte minumum maliyetle ulaşmasını sağlamak ve satışlarını, karlılıklarını artırmalarını desteklemek. Hepsiburada, ayda 210 milyondan fazla ziyaretçisi olan bir e-ticaret platformu. Hasebiyle elimizdeki onaylı ve inançlı veriyi, uzman takımlarımızca tahlil ederek, iş ortaklarımızı en verimli biçimde gaye kitlelerine ulaştırmak için kullanıyoruz. Sunduğumuz bu servis içinde 14 farklı bağlantı kanalı mevcut. Marka elçilerinden toplumsal medya kanallarına, outdoor’dan tematik kanallara uzanan tüm bu araçları iş ortaklarımızla paylaşarak reklam harcamalarını en verimli halde kullanlamalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda kesim ortalamasını baz aldığımızda Hepsiburada Pazarlama Tahlilleri servisi kullanan işortaklarımızın %150 kat daha fazla erişim sağladığını söyleyebilirim” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Victory Professional Care'in başarısı ödül getirdi

Yoruma kapalı.