Trabzon son dakika 2023

Huawei Connect etkinliğinde başarılı bulut uygulamaları paylaşıldı

Huawei Connect etkinliğinde başarılı bulut uygulamaları paylaşıldı

 

Huawei Connect 2023, 15 Kasım’da Paris’te gerçekleştirildi. Avrupa’nın birçok ülkesinden bilişim uzmanlarının yer aldığı tertipte, ‘Huawei Cloud’, ekosisteminden başarılı bulut projeleri de iştirakçilerle paylaşıldı.  

 

Huawei’in Avrupa bölgesine yönelik kıymetli bilişim etkinliklerinden olan ‘Huawei Connect’, 15 Kasım’da Paris’te gerçekleştirildi. Huawei Cloud Global Pazarlama ve Satış Servisi Lideri Jacqueline Shi etkinliğin açılış konuşmasında, Huawei Cloud’un Avrupa’daki büyümesine sağladıkları katkı için müşteriler ve iş ortaklarına teşekkür ederken, Huawei’in bu bölge için bedel yaratma konusundaki kararlılığının da altını çizdi. Shi, “Huawei Cloud, güçlü bir mahallî ekosistem oluşturmaya ve Avrupalı işletmeleri bulut servisleri aracılığıyla global olarak büyümeleri için güçlendirmeye kendini adamıştır” dedi. 

 

Huawei Cloud, 42.000 iş ortağı ve 5 milyon geliştirici ile global olarak 30 bölgede ve erişime uygun 84 alanda faaliyet gösteriyor. Huawei Cloud, hayata geçirdiği; Pangu, GaussDB veritabanı, dijital içerik üretim çizgisi MetaStudio üzere modellerle, işletmelere yenilikçi bulut hizmetleri sunuyor.

 

Huawei Cloud Avrupa Lideri Tim Tao yaptığı değerlendirmede; “Huawei Cloud, İrlanda ve Türkiye’de bulut servislerini devreye alarak global ayak izini genişletti. Ayrıyeten, operasyonel harikalık ve teknik takviye sağlamak için İrlanda, Türkiye, Macaristan, Almanya ve Fransa’da lokal gruplar oluşturuldu. Huawei Cloud, Avrupa bölgesinde %121’lik bir büyüme elde ederken, iş ortağı sayısında da değerli bir artışa imza attı. Yeni teşebbüslerin değerinin farkında olan Huawei Cloud, başlattığı özel programlarla bu büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor. İleriye dönük olarak, Avrupa’da dijital dönüşümü hızlandırmak için iş ortaklarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Huawei Cloud, dijital, zeka ve iş harikalığı alanında ilerlemek için geliştirdiği iş modellerini de paylaştı.

 

  1. Bir harikalık grubu kurun. Huawei Cloud, operasyonel harikalık grupları kurmak için Avrupa’daki yatırımlarını daima olarak artırıyor ve üç katmanlı bir hizmet sistemi oluşturuyor. Lokal operasyonel harikalık grupları ve teknik uzmanlar, müşterilerin buluta geçiş stratejilerini tasarlamalarına, planlamalarına ve uygulamalarına yardımcı oluyor. Mahallî Huawei Cloud teknik takımı de problemsiz müşteri tecrübeleri sağlamak için 7/24 çevrimiçi teknik takviye hizmeti sunuyor.

 

  1. Bir harikalık modeli oluşturun. Huawei Cloud, en düzgün uygulamalarla, özelleştirme tecrübelerine de dayanarak müşterilerine eşsiz iş senaryolarına nazaran uyarlanmış tertiplerde, harikalık oluşturma konusunda yardımcı oluyor. Huawei Cloud, optimum mimari ve kararlı operasyonlar sağlayarak müşterilerin buluttan daha düzgün faydalanmasına yardımcı oluyor.

 

  1. Bir harikalık platformu oluşturun. Üst seviye servisler ve sağlam bir lokal ekosistem, sürdürülebilir dijital dönüşümü mümkün kılar. Huawei Cloud, önümüzdeki üç yıl içinde Huawei Cloud Academy aracılığıyla, 20.000 mahallî geliştirici yetiştirecek ve işlerini mahallî ve global olarak büyütmelerine yardımcı olmak için 1.000 mahallî iş ortağıyla ortak tahliller geliştirecek. Startup programları ile de bulut kaynaklarını ve dayanak programlarını, 800 Avrupalı startup’a ulaştıracak.

 

Huawei Cloud Avrupa Pazarlama ve Tahliller Lider Yardımcısı Ray ve Huawei Cloud Global Ekosistem Lider Yardımcısı Leon Yu da konuşmalarında, Huawei Cloud’un bulut mahallî teknolojilerini ve ekosistem hizmetlerini tanıttı. Aktiflik, ‘Avrupa Huawei Cloud Startup Programı’ ve “Go Cloud, Grow Cloud” iş ortağı programının tanıtımı ile sona erdi. 

İlginizi Çekebilir;  Vodafone Pay'den Kazandıan Kampanya

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.