Trabzon son dakika 2023

İbrahim Kızılkaya BMS Türkiye ve İsrail’den sorumlu Hukuk Direktörü olarak atandı

Dünya genelinde yenilikçi ilaçları geliştirerek pazara sunan önder biyofarma şirketi Bristol Myers Squibb’e (BMS) 2021 yılında Hukuk ve Ahenk Kıdemli Müdürü durumu ile katılan İbrahim Kızılkaya Türkiye ve İsrail’den sorumlu 
Hukuk Yöneticisi olarak atandı.

 Çalışanlarının gelişimine kıymetli katkılar sağlayarak yurt içi ve yurt dışındaki meslek fırsatlarıyla bilinen Bristol Myers Squibb Türkiye, yeni atamalarıyla gruplarını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak, hukuk ve ahenk alanında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan İbrahim Kızılkaya, BMS Türkiye’nin Hukuk ve Ahenk Kıdemli Müdürü konumu ile BMS Türkiye’nin idare takımına dahil olmuştu. 2023 başından itibaren ise mevcut sorumluluklarına İsrail bölgesi de eklenen İbrahim Kızılkaya, Türkiye ve İsrail’den sorumlu Hukuk Yöneticisi olarak atandı.

İbrahim Kızılkaya Türkiye ve İsrail’den sorumlu Hukuk Yöneticisi konumuyla yeni vazifesine 2023 yılı itibariyle başladı

 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan ve Londra Metropolitan Üniversitesi’nde Milletlerarası Hukuk alanında yüksek lisans yapan İbrahim Kızılkaya, 15 yılı aşkın iş tecrübesiyle Bausch+Lomb ve Acino Pharma’da Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgesel Hukuk ve Ahenk rolleri üstlendi. Kızılkaya, BMS çatısı altında gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerinin ve 2022 yılında alanında aldığı Ahenk Harikalık ödülünün yanı sıra BMS tarafından satın alınan Celgene’nin Türkiye’deki entegrasyonuna büyük katkılarda bulunarak iş sonuçlarına direkt katkıda bulundu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Soyer: Doğa yoksa barış da yok

Yoruma kapalı.