Trabzon son dakika 2023

İstanbul Coffee Festival, Türk Telekom Prime ayrıcalıkları ile başlıyor

Sonbaharın kente renk katan aktifliği İstanbul Coffee Şenliği (ICF), Türk Telekom Prime ayrıcalıkları ile kahveseverleri bekliyor. Türk Telekom Prime, bu yıl da İstanbul Coffee Festival’de birbirinden özel sanatkarları ICF Türk Telekom Prime sahnesinde dört gün boyunca iştirakçilerle buluşturacak. Her yıl ilgiyle takip edilen ve bu yıl 14-17 Eylül tarihleri ortasında Tersane İstanbul’da düzenlenen şenlik, Türk Telekom Prime ile iştirakçilere özel bir tecrübe yaşatacak.  

Türk Telekom’un hayatın birçok alanında müşterilerinin hayatına renk katacak ayrıcalıklar sunan markası Türk Telekom Prime, bu yıl da İstanbul Coffee Festival’de birbirinden özel sanatkarları şenlik sahnesinde dört gün boyunca iştirakçilerle buluşturacak. 14-17 Eylül tarihleri ortasında yeni yeri Tersane İstanbul’da düzenlenecek şenlik, ICF Türk Telekom Prime sahnesi ile renklenecek.

 

Türk Telekom Prime’lılara özel ayrıcalıklar

Türk Telekom Prime, her yıl olduğu üzere bu yıl da %50 indirimli bilet satış ve özel kapıdan giriş ayrıcalığı sunuyor. Şenliğin tadını çıkaran kahveseverleri şenlik alanlarında kurulacak Türk Telekom Prime Lounge alanında sürpriz armağanlar, ikramlar ve ödüllü müsabakalarla keyifli vakit geçirecekleri bir tecrübe bekliyor.

 

Tanınmış markalar, kahve çekirdekleri, atölyeler… 

ICF Türk Telekom Prime sahnesinde dört gün boyunca birbirinden özel sanatkarların sahne alacağı, İstanbul Coffee Festival’de bu sene de birçok aktiflik iştirakçilerini bekliyor. Farklı damak tatlarına uygun kahve alternatiflerinin bulunduğu tecrübe alanları, İstanbul’un ünlü kahve markalarından üçüncü kuşak kahvecilere kadar birbirinden farklı üreticilerin stantları, workshoplar, atölyeler ve daha birçok eşsiz tecrübe fırsatları 14 Eylül’de Tersane İstanbul’da başlıyor.

Festivale katılmak isteyen Türk Telekom Prime müşterileri biletleri Biletino üzerinden alabilecek. Türk Telekom Prime’ın taşınabilir yahut meskende internet müşterileri, PRIME ŞENLİK TCKN yazarak 6262’ye bildiri atarak yüzde 50 indirimli bilet satış ve Prime’lılara özel kapıdan sıra beklemeden giriş hakkına sahip olacak. 

İlginizi Çekebilir;  Konservatuvar piyano öğrencilerinden muhteşem konser

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.