Trabzon son dakika 2023

İstMarina AVM dünyanın en lüks otomobillerini ağırlıyor

İstMarina AVM dünyanın en lüks arabalarını ağırlıyor

 

 

Dünyanın en lüks arabaları olarak kabul edilen ve ortalarında Rolls Royce, Bentley, Aston Martin, Tesla, Ferrari, Maserati, Audi, Lamborghini, Mercedes, BMW ve Porsche’un bulunduğu milyon dolarlık otomobiller İstMarina AVM’de 3 Kasım 2023 Cuma günü görücüye çıktı. Araba meraklıları dünyanın en kıymetli arabalarını 4-5 Kasım’da da ziyaret edebilecek. 

 

‘Deniz üstü alışveriş’ usulüyle perakende kesimine yeni bir boyut getiren, Anadolu Yakası’nın kıyı cephesi en geniş, açık alan alışveriş merkezi İstMarina AVM, dünyanın en lüks arabalarını ziyaretçileri ile buluşturuyor. 4 ve 5 Kasım’da da devam edecek etkinlikte İstMarina AVM ziyaretçileri ve araba severler, dünyanın en kıymetli otomobil modelleri ortasında kabul edilen yenilikçi, özgün ve eksiksiz dizaynlarıyla dikkat çeken lüks arabaları yakından inceleme fırsatı bulacak. 

 

İstMarina AVM ziyaretçilerinin ağır ilgisiyle gerçekleşen aktiflikte Rolls Royce’un Wraith, Bentley’in Continental modeli araba meraklılarıyla buluşurken, Ferrari’nin F12 ve 458, Maserati’nin Laventa ve Corvette C7 modelleri sergileniyor. Huracan, Aventador, Gallardo ve Urus modelleriyle ziyaretçilere görsel bir gösteri sunan Lamborghini’nin yanı sıra Mercedes de SLS AMG ve Brabus olmak üzere iki modeliyle İstMarina AVM’de ziyaretçilerini beklerken, Porsche ise GT2 modeliyle araba tutkunlarıyla buluşuyor. 

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Selçuklu Çiçek Bahçesi ziyaretçilerini bekliyor

Yoruma kapalı.