Trabzon son dakika 2023

Kartepe Çamçeşme Mesire Alanında son dokunuşlar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Çamçeşme Mesire Alanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın bir müddet evvel üretimini başlattığı, vatandaşların piknik ve dinleme alanı olarak fiyatsız faydalanabilecekleri Kartepe Çamçeşme Mesire Alanı’ndaki çalışmalar süratle devam ediyor. 22 dönüm alanda planlanan düzenleme ile pak havada, ferah bir ortamda vatandaşlar piknik yapabilecekler.

 

GÜNDOĞDU VE KOCAMAN İNCELEDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Çam Çeşme Mesire Alanındaki üretim çalışmalarını birlikte inceleyerek son durum hakkında bilgi aldılar.

 

MODERN MESİRE ALANI

Kartepe Belediyesi, Orman Bölge Müdürlüğü’nden alınan tahsis ile birlikte Lider Kocaman’ın talimatı ile projelendirilen Maşukiye dağ yolu kar bölgesinde 22 dönümlük alandaki çalışmalar süratle devam ediyor. Mesire alanında 24 adet kamelya, 10 piknik masası, banklar, mescit, piknik alanları, otopark, bebek bakım yeri, erkek – bayan ve engelli wcleri yer alacak.  

 

TAMAMLANDIĞINDA ŞAHANE OLACAK

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepe’mizde yeşiller içerisinde, tertemiz havasıyla, pozisyonuyla şahane bir mesire alanı yapıyoruz. Çalışmalarına bir mühlet evvel başlamıştık. Bugün ise Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Balamir Gündoğdu ile birlikte son durumu denetim ettik.  Tamamlandığında şahane bir yerimiz daha olacak” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  "Sağlık Elde Başlar" Projesi 15 İlkokulda 5 Bin Öğrenciye El Yıkama Alışkanlığı Kazandırılacak

Yoruma kapalı.