Trabzon son dakika 2023

Kartepe’de yaz asfaltları  

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, üst yapı çalışmaları devam eden bölgelerde incelemelerde bulundu. Belediye grupları tarafından iki sokağa 500 ton asfalt serimi tamamlandı.

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü grupları tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Lider Kocaman, Dumlupınar Mahallesi Şehit Turgut Çiçek Caddesi İlişki Yolu ve Uzunçiftlik Mahallesi Çetin Sokak da asfalt serim çalışmasını inceledi.

500 TON ASFALT

Fen İşleri Müdürlüğü takımları tarafından Dumlupınar Mahallesi Şehit Turgut Çiçek Caddesi Temas Yolu ve Uzunçiftlik Mahallesi Çetin Sokak da alt yapı çalışmaları tamamlanması sonrasında asfalt serimine geçildi. Asfalt serimi tamamlanan iki sokak da etraf düzenlemesi ve kaldırım çalışmalarına başlandı. Program dahilinde üst yapı çalışmaları gruplar tarafından devam ediyor.   

ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ

Belediye takımlarına çalışmalarında kolaylıklar dileyen Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Ekiplerimiz alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde çabucak asfalt serimine geçilmektedir. Gruplarımız 7/24 vazifelerinin başında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belirlenen program dahilinde gruplarımız üst yapı ve etraf düzenlemelerine devam etmektedir. Her yapılan yatırımla ilçemiz daha da güzelleşmektedir” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  E-Ticaret Yapanlar için Özel Tüyolar: Amazon'da Gelir Elde Etmenin 5 Yolu

Yoruma kapalı.