Trabzon son dakika 2023

Kaykayseverler burada buluşuyor!  

Kaykayseverler burada buluşuyor!

 

House of Superstep, Türkiye’nin En Kapsamlı Kapalı Kaykay Tecrübe Alanını House İstiklal’de açtı!

 

House of Superstep, kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olarak öne çıkıyor. İçerisinde dövme stüdyosu, küçük basketbol alanı, konsol oyun alanı üzere toplumsal alanların yer aldığı mağaza, ziyaretçilerine yalnızca alışveriş değil, tıpkı vakitte eğlenceli bir tecrübe vadediyor. Customization hizmetiyle şahsileştirilmiş bir alışveriş tecrübesi sunan mağaza, aktivasyon alanları, DJ köşesi ve etkinlikleriyle adeta bir buluşma noktasına dönüşüyor. İstiklal mağazasında açtığı Kaykay tecrübe alanı ise kaykayseverlerin buluşma noktası olacak.

 

Kaykay Tecrübe Alanı Açıldı

Markanın İstiklal mağazasının -2. katında yer alan, Türkiye’nin en kapsamlı kapalı kaykay tecrübe alanı geçtiğimiz günlerde açıldı. Sokak kültürünü iler bir düzeye taşıyan marka, kaykayı bir tutku haline getirmiş, kaykay sporuyla ilgilenen her düzeyden bireyi bu alanda birleştiriyor. Rulmandan board’a tüm modülleri birleştirip modifiye edebilecekleri eser satışı ve uygulama alanı, sinema gösterim alanı, finger skate alanı ile “pool” ve “street” parkurlarının bulunduğu tecrübe alanında ziyaretçiler tıpkı zamanda Türkiye’nin öncü kaykay markası âlâ skateboards’un uzman eğitmenlerden ferdi ve küme dersleri alabilecek. Deneyim alanına gelen herkes kendi biçimine uygun bir kaykay tecrübesi yaşayacak. Alanda kaykay eğitimi, tecrübe alanının kullanılması, uzman eğitmenler eşliğinde en uygun kaykay modelinin belirlenmesi üzere hizmetler de verilecek. 

 

House of Superstep, Kaykay Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Yarış Düzenliyor!

İstiklal mağazasından kaykayseverlere özel bir müsabaka düzenleyeceklerini söyleyen Markanın Pazarlama Küme Yöneticisi İrem Balkan yarış ile ilgili şu bilgileri verdi: “Düzenleyeceğimiz müsabakada iştirakçiler, hem “pool” hem “street” kaykay alanında yapacakları performanslarının bir dakikalık görüntülerini çekerek müsabakaya katılabilecekler. Görüntüleri kıymetlendirilerek finale kalmaya hak kazanacak iştirakçiler, kaykay görüntüleriyle dikkat çeken yeteneklerini geliştirmek üzere özel bir kaykay workshop’una katılacaklar. âlâ skateboards’un uzman eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek olan bu workshop ile finalistler görüntülerindeki yeteneklerini nasıl daha uygun bir performansa çevirebilecekleri konusunda geri dönüşleri alacaklar. Workshop’un akabinde finalistlere 5 gün boyunca finale hazırlanacak ve final günü heyet karşısında performanslarını sergileyerek kazanan kişinin kendileri olması için ter dökecekler. İstiklal Caddesi’ndeki mağazamızın -2. katında düzenlenecek bu finalde, üç uzman heyet, iştirakçilerin performansını kıymetlendirecek. Heyet değerlendirmesinin akabinde seçilen üç kişi, dünyanın önde gelen sneaker ve sokak kültürü şenliği Sole DXB Dubai’ye katılma hakkı kazanacak.’’dedi. Son müracaat tarihinin 12 Kasım 2023 olduğunu belirten Balkan, tüm kaykayseverleri yarışa davet ederek kelamlarını tamamladı. 

 

 

İlginizi Çekebilir;  Depremzede gençler Büyükşehir Gençlik Kampı'nda moral depoluyor

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.