Trabzon son dakika 2023

Kemer Belediyesi’nden ilçe genelinde temizlik çalışması

Kemer Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü takımları, Kurban Bayramı tatili sonrasında ilçe genelinde paklık çalışması yaptı.

Bayram tatili nedeniyle ilçede yaşanan yoğunluk sonrası etrafta oluşan bahçe atıkları, konut atıkları ve öbür çöpler, belediye grupları tarafından temizlendi.

Sahillerde, ormanlık alanlarda ve yol kenarlarında biriken çöpleri temizleyen belediye grupları, rutin olarak yaptığı mıntıka paklığı çalışmalarını da sürdürüyor.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı bir paklık çalışması başlattıklarını söyledi.

Özellikle Kurban Bayramı tatili sonrası yaşanan kirliliğe anında müdahale ettiklerine işaret eden Belediye Lideri Topaloğlu, “Kemer Belediyesi olarak daha pak bir Kemer için çalışmaya devam ediyoruz. Kurban kısımlarından kaynaklanan kirlilikler ile bahçe atıkları, evsel atıklar ve öbür çöpleri süratli bir formda temizledik. Vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamaları için çalışıyoruz. Bu süreçte canla başla çalışan belediye çalışanıma çok teşekkür ediyorum. Kemer halkı için birinci günkü heyecan ve azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İZSU'dan Bergama'ya 103 milyon liralık hayat hattı

Yoruma kapalı.