Trabzon son dakika 2023

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı ‘Ya Çok Seversen’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ı buluşturan Ay Yapım’ın 6 Temmuz Perşembe akşamı, Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak yeni dizisi ‘Ya Çok Seversen’nin merakla beklenen birinci tanıtımı yayınlandı. 

Ay İmal imzalı, senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı ve Ali Bilgin’in direktörlüğünü üstlendiği, 6 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak yeni dizi ‘Ya Çok Seversen’den birinci tanıtım yayınlandı. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin asansörde geçen birinci tanıtımında ikilinin birbiriyle ahengi dikkat çekiyor.

Otel koridorunda çıplak ayak kaçan ve asansöre yetişen Leyla’nın asansörün içinde Ateşle olan diyaloğu ikiliyi nasıl bir öykünün içinde izleyeceğimize dair merak uyandırıyor. Bürsin ve Sancaktutan ikilisinin dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve İsmin Külçe üzere genç ve usta isimlerin de takımında yer aldığı dizinin çekimleri son hız devam ediyor.

‘Ya Çok Seversen’, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile konutuna dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye inanç duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme öyküsünü bahis alıyor.

‘Ya Çok Seversen’ 6 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Bergama'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı anıldı

Yoruma kapalı.